Skocz do zawartości

Kupię SVBONY 15 mm 68 (czerwony).


as1

Rekomendowane odpowiedzi

Zamów sobie na Aliexpress , trochę poczekasz , ale doczekasz się ( najprawdopodobniej bez cła i vat , ponieważ

SVBONY ma swoje składy w Europie a poza tym jest to drobiazg i cenowo nie podlega cłu i vat ) . 

 

https://pl.aliexpress.com/item/32847594464.html?gatewayAdapt=glo2pol&gatewayAdapt=glo2isr&spm=a2g0o.search0302.0.0.40972502KNyxxh&algo_pvid=94bbac51-091f-4d33-9761-c479a0b55f2e&algo_exp_id=94bbac51-091f-4d33-9761-c479a0b55f2e-5

 

Jeśli link nie otworzy  się w j. polskim, tylko chińskim - jest na listwie flaga GBR , na nią kliknij i wybierz angielski

albo  polski.

Edytowane przez zbignieww
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @zbignieww Chodzi o to że ja nie lubię czekać. Na Amazon są od ręki ale może ktoś będzie miał gdzieś głęboko w szufladzie. Kompletuje zestaw dla mas , nie chce żeby ktoś macał moje szkiełka . Jest zestaw 6,9,15,20 za 460 zł   z darmowa dostawą ,ale ja już zakupilem od kolegów pozostałe ogniskowe więc przegapiona okazja :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.