Skocz do zawartości

Dominik Woś nie żyje...


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo smutna wiadomość.

W czasach kiedy zaczynało kiełkować prawdziwe astrofoto w naszym kraju trzeba przyznać, że Dominik w krótkim czasie podniósł poprzeczkę na naprawdę wysoki poziom. Myślę, że każdy, kto dłużej się interesuje miał okazję go spotkać w realu. Teraz podziwia wszechświat z innej perspektywy...

  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego właśnie zdjęcia były dla mnie jednym z ważniejszych zapalników do zajęcia się tym hobby w praktyce (a nie jak przedtem dorywczo i bardzo amatorsko).

Nigdy Go nie spotkałem osobiście, nigdy nie wymieniałem postów, ale to nie zmienia faktu że moje działania zaczęły się od Jego zdjęć jako odnośnika prawie 20 lat temu. Mam te zdjęcia do dziś w archiwach, w katalogu pod nazwą "Astrorewelacja".  

Znów musimy zostać tu, kiedy kolejny już Ktoś ważny w naszym środowisku nas opuścił.

 

Edytowane przez piotrs
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ax napisał:

Admini prosze wydzielcie do nowego watku ta smutna czesc tego watku :(

 

Wydzielam.

 

Gdy Irek wrzucił wczoraj na FB pożegnalny wpis o Dominiku, aż bałem się zapytać, o którego Dominika chodzi (mamy dwóch takich astro-znajomych).

 

Nigdy nie miałem okazji osobiście poznać, ale kiedyś gdy założył konto na FB, zaprosił mnie do znajomych więc napisałem żeby zamienić chociaż parę słów z kimś, o kim sporo wcześniej słyszałem. Krótka, ale miła wymiana zdań.

Kolejny mocny szok i ogromna strata :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie smutna, tragiczna informacja ! 

Poznałem Dominika wieki temu.... Zawsze był dla mnie bardzo pomocny, prawdziwy kolega. 

Prowadziliśmy wiele długich rozmów telefonicznych. Czasami odwiedzałem go w domu czy też widywalismy się na zlotach.  

Dominik był prawdziwym pasjonatem, a swoją wiedzą chętnie dzielił się z innymi. Astrofotograf przez duże A, klasy światowej ! 

Odszedł kolejny z wielkich Astronomii amatorskiej. Niestety znów powstaje pustka, której nikt nie zasypie... 

Wyrazy współczucia dla rodziny ! 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udalo mi sie go poznac osobiscie, z bezposrednin usciskiem dloni.

 

Jego wnikliwe astrofoto komentarze na poczatku mnie lekko zniechecaly. Jednakze po dosc krotkim czasie zrozumialem, ze to ma mnie pchac do przodu. Dziękuję Ci za to. Bez tego na pewno nie bylbym tu gdzie teraz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, 

nie miałem okazji poznać Go osobiście, chociaż miałem takie zamiary, zwłaszcza, że mieszka stosunkowo niedaleko Lublina... Z facebooka wiem, że robił piękne astrofoty i w pełni korzystał z życia. RIP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.