Skocz do zawartości

IC 1396, zlotowo, testowo.


warpal

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, warpal napisał:

Dzięki!

Jakby Ci się coś nie podobało to wal śmiało ;) 

Nie. Poważnie mi się podoba. Ta kamera jest przednia. Kolejne fajne zdjęcie, które z niej oglądam. 

Oczywiście wersja mono będzie bardziej wszechstronna, ale pod w miarę ciemne niebo Twoją można uznać już przynajmniej na razie, za docelową

:yes:

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, podzielam zdanie Tomka, że 1. rządzi. Wyszło bardzo fajnie: dobra dynamika, dobry szczegół i dobre kolory. :original:

W wersji 2. całość oblała się czerwienią, zaginął też ładny kolor gwiazdek.  Więc 1.

 

Edytowane przez diver
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, _Spirit_ napisał:

Fajna ta kamera.

8 godzin temu, OnlyAfc napisał:

Byłem blisko, żeby się zdecydować na kupno tej kamery od Ciebie :) Troszkę żałuje, bo mnie ciągnie żeby robić LRGB z kamerki mono.

 

8 godzin temu, Robson_g napisał:

Nie. Poważnie mi się podoba. Ta kamera jest przednia. Kolejne fajne zdjęcie, które z niej oglądam. 

Oczywiście wersja mono będzie bardziej wszechstronna, ale pod w miarę ciemne niebo Twoją można uznać już przynajmniej na razie, za docelową

:yes:

ASI2600 MC faktycznie jest pewnie na dłuższy czas docelowa. Chciało by się wersję MM, ale moim zestawie fajnie się spisuje 183MM jako uzupełnienie.

8 godzin temu, _Spirit_ napisał:

Obie wersje fajne. 

 

8 godzin temu, Tayson napisał:

1 rządzi! 

 

5 godzin temu, diver napisał:

Paweł, podzielam zdanie Tomka, że 1. rządzi. Wyszło bardzo fajnie: dobra dynamika, dobry szczegół i dobre kolory. :original:

Też mi się wydaje, że pierwsza wersja wyszła lepiej (ciekawiej).

 

7 godzin temu, HAMAL napisał:

Skoro można grymasić :D Mgławica z 1, a μ Cephei z 2 :D co nie zmienia faktu że ładne i naturalne jest :) 

Pewnie, że można. Nawet spodziewałem się większego "grymaszenia".

Może kiedyś nauczę się znajdować "złoty środek" przy obrabianiu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.