Skocz do zawartości

Star Wars na wesoło


Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji, odradzam wszystkim "Zemste sithów" z polskim dubbingiem, jest beznadziejny i ogólnie ta część gwiezdnej trylogi jest raczej słaba  :angry:

Polskiego dublingu nie słyszałem, ale uważam, że Zemsta Sithów jest najlepszą częścią Gwiezdnych Wojen, nawet lepszą od starych 4,5 i 6. Przede wszystkim jest to piękne powiązanie czasów przed-Vaderowych z czasami Vaderowymi :D Jak narazie nie znalazłem żadnej luki w fabule. No i oczywiście efekty... mniam :brawo:

 

Według mnie dopiero w tej części widać czym naprawdę jest ciemna strona mocy. Daje nowe spojrzenie na Nową nadzieję, Imperium kontratakuje i Powrót Jedi. I wogóle jest super, a 1 i 2 powala na łeb i szyję. Ogólnie rewelka!

 

No może trochę przesadzam :Boink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zemstę Śitków obejrzałem, w towarzystwie swoich synów, z wielką przyjemnością. Uważam, że Lucas w dużym stopniu zrehabilitował się tym filmem za E1 i E2. Najgorsze są dialogi męsko-damskie, ale i tak dużo lepsze od tych z E2. Kiepsko wypadają też niektóre sytuacje pod względem "psychologii postaci", ale nie czepiajmy się zanadto - w końcu to rozrywka w czystej postaci, a nie piąta ewangelia albo manifest PKWN. Pod wieloma względami trójka jest lepsza od starych części. Mówię to, chociaż na starych się wychowałem. Tam sytuację ratowały cięte i inteligentne dialogi, szczególnie między Harrisonem Fordem i Carrie Fisher. Ale reszta czasem ostro kulała. W latach 70. i 80. siedziało się z otwartymi gębami w kinach, ale teraz, przynajmniej jak dla mnie, te części trącą myszką.

Ale mimo to czekam na wydanie całości na DVD, na pewno kupię.

A malkontentom wypada tylko przypomnieć, że Lucas zamierza nakręcić jeszcze serial telewizyjny oparty na GW. To dopiero będzie żenada. :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.