Skocz do zawartości

ekran aparatu foto, mini-PC, telewizor turystyczny


poldip

Rekomendowane odpowiedzi

Formalnie jest to telewizor turystyczny. Lecz z powodu bogactwa złącz można go używać do innych celów, w tym astro :) . W moim przypadku był to podgląd ekranu canona - niezastąpiony wszędzie tam gdzie ekran jest stały i aby cokolwiek dojrzeć należy włazić pod zestaw, lub tam gdzie chcemy widzieć podgląd na żywo (np do ostrzenia) duży i wyraźny.

Drugi sposób w jaki korzystałem to podgląd ekranu PCa (w tym wypadku mini-PC do astro).

Generalnie można podłączać urządzenia poprzez port HDMI lub wejście analogowe (szczególnie cenne przy starszych aparatach np canon 450 gdzie HDMI nie ma, ale jest analog). Wydaje mi się że powinno się też dać podłączyć do Raspberry PI czy AsiAir, ale głowy za to nie dam, bo ich nie mam więc nie mogłem przetestować.

Na koniec, można oczywiście używać zgodnie z przeznaczeniem :) , czyli oglądać telewizję w polu lub odtwarzać pliki multimedialne z karty SD.

 

Telewizor ma wbudowany własny akumulator lub można go zasilić z 12V,  bardzo wygodne w polu.

Stan wizualny dobry+/bardzo dobry-. Nie jest to igła z fabryki. Posiada delikatne ślady używania, jakieś obcierki tu i tam. Oczywiście funkcjonalnie wszystko działa.

W komplecie kabelki, zasilacz sieciowy, zasilanie z zapalniczki, pilot, antena TV, pudełko. 

Cena 320zł +kw paczkomat.

 

 

P1090409.JPG

P1090462.JPG

P1090464.JPG

P1090476.JPG

P1090480.JPG

P1090481.JPG

P1090473.JPG

P1090467.JPG

P1090472.JPG

P1090492.JPG

P1090482.JPG

P1090483.JPG

P1090484.JPG

P1090488.JPG

P1090489.JPG

P1090491.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.