Skocz do zawartości

Idzie upał


Rekomendowane odpowiedzi

Doczekaliśmy się wiosny, a teraz zaczyna się prawdziwe lato. Na najbliższe dni zapowiadana jest temperatura maksymalna powyżej 30 stopni. Co prawda nie przepadam aż za tak wysokimi temperaturami, ale za to noce będą ciepłe (niestety o super seeingu raczej możemy zapomnieć).

 

I w dzień coraz więcej przyjemnych widoków. Idąc dzisiaj przez miasto z przyjemnością obserwowałem tę ładniejszą część naszej społeczności, której tak mało tu na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w dzień coraz więcej przyjemnych widoków. Idąc dzisiaj przez miasto z przyjemnością obserwowałem tę ładniejszą część naszej społeczności, której tak mało tu na forum.

Dlatego lubię ciepłe dni :Loveit:

 

A tak na poważnie to lubię się bardzo opalać dlatego taka pogoda mi odpowiada :flower:

Szkoda tylko że nie będzie dobrego seeingu :huh: Wczoraj pstryknołem jowisza ale wyszedł paskudnie <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote temperatura w cieniu siegnela 32stopni dalem termometr do slonca i doszlo do 49 :Boink: I w tym czasie wyjezdzalem do pracy, to bylo straszne ganiac z taca po takim upale <odpowiednio ubrany jak wypada na kelnera>. Wyobrazcie to sobie

PS w niedziele nie bylo lepiej dzis rowniez pogoda naz rozpieszca, ale dzisiejszy dzien spedzam w domku przy :Beer: na ochlodzenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś to focił? :szczerbaty:

 

Ja mam pare fotek z wczorajszego wieczora (już wtedy można było zobaczyć, że cóś się szykuje), niestety robione kamerką internetową, więc jakość marna.

 

 

burza2.bmpburza.bmp

burza3.bmpburza4.bmp

Edytowane przez Jendrako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie wróciełem z Wrocka. Pojechaliśmy na Zemstę Shitów, a z tyłu goniła nas burza. Musiała strasznie szybko się przemieszczać, co najmniej 60km/h (pi razy oko). Jak dojeżdżaliśmy do Heliosa zerknąłem w lusterko i zobaczyłem wielką chmurę piachu i różnych szczątków. Zanim zdążyłem zamknąć dach i okna mieliśmy oczy i usta pełne pyłu. Uderzenie szkwału było tak nagłe, że chyba nigdy czegoś podobnego nie widziałem. Od lekkiego wiaterku do wichury dosłownie w ciągu kilku sekund. Po minucie biegliśmy ulicą do kina, a naokoło latały szyby z wybitych okiem, jakieś gałęzie, włączały się alarmy samochodowe. Ciemne chmury wirowały tak szybko, jakby to była scenografia do kiczowatego horroru, a nie rzeczywistość. Naprawdę kawał porządnej tropikalnej burzy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

U mnie wczoraj cały dzień lało i wiało. Zastanawiam się, czy to nie skutek zbyt dużego nagromadzenia sprzętu obserwacyjnego na Kudłaczach ;) .

 

Też dawno nie miałem tak brzydkiego początku sierpnia i też liczę, że na maksimum Perseidów zawita ładna pogoda. Ponoć większe przejaśnienia mają być od czwartku, a zdecydowana poprawa od soboty, niedzieli.

 

U mnie teraz się przejaśnia, ale to tylko przerwa przed następną strefą chmur. :(

Edytowane przez Robert_Bodzoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wczoraj cały dzień lało i wiało. Zastanawiam się, czy to nie skutek zbyt dużego nagromadzenia sprzętu obserwacyjnego na Kudłaczach.  ;)

Możliwe że to z powodu odwołania minizlotu w Bieszczadach!

Z drugiej strony - jest to miłe (zwłaszcza dla Pani mego serca): nic mnie nie odrywa od prac remontowo-budowlanych, które mogę sobie z przyjemnością prowadzić aż do wschodu. :angry:

Edytowane przez cygnus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic mnie nie odrywa od prac remontowo-budowlanych, które mogę sobie z przyjemnością prowadzić aż do wschodu. :angry:

 

A mnie właśnie odrywa <_< , gdyż moje drobne prace przebiegają na balkonie. Właśnie szykuję "przejściówkę" między pokojem i balkonem, w której będzie stacjonował mój Taurus. :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.