Skocz do zawartości

SKLEP MAEDE'owy na www.bird.pl !!!!!


McArti

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie spokojnie. Firma Bird sprzedaje sprzęt Meade już ponad 1.5 roku. Sam u nich kupowałem jakieś drobiazgi. Co do cen to wybaczcie ale są one bardzo niskie jak na Europę. Dokładnie takie same jak w Niemczech, a gdzie cło. Macie alternatywe kupić w Niemczech i przemycać do Polski albo w tej samej cenie kupić w Birdzie. Długi jest tylko czas oczekiwania na sprzęt i sięga 4-6 tygodni ale takie są w kraju realia i nikt tutaj nie otworzy magazynu ze sprzętem bo jest to za drogie na taką sprzedaz jaka jest u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest 2795 - unverb. Preisempfelung tzw sugerowana cena producenta za tyle nikt tego nie kupuje - trzeba sie handlowac, ja swojego kupilem za 2790 ponad rok temu gdzie sugerowana byla 3199 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas zapominacie o Polskim cle, które musi płacić firma prowadząca oficjalnie działalnośc gospodarczą. Policzcie ile by Was kosztował teleskop kupiony w niemczech i sprowadzony oficjalnie do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko cennik jest dość ubogi i lepiej byłoby zaproponować ceny na wszystkie artykuły z zaznaczeniem, że na niektóre trzeba czekać, gdyż nie ma ich w magazynie.

 

Oskarze w magazynie nie ma nic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podany cennik jest baaaaaaardzo ubogi, poniżej "Akcesoria do Teleskopów serii LX" jest pustka, nul, black hole, pustynia, good night...powinno być chociaż na telefon, lub koment w stylu : Towar na życzenie, dostępny od lipca, etc. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko sprowadzenie legalnie z USA po zapłaceniu cła i VAT-u na granicy jest i tak bardziej opłacalne.

 

To jest zupełnie inna bajka. Nie można natomiast pisać, że Bird jest drogi. Na tle cen europejskich wychodzi całkiem dobrze.

 

Co do cennika to wydaje mi sie, że brak cen przy wielu pozycjach wynka z czystego niechlujstwa firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe...a kiedyś firma BIRD mieściła się w rodzimym Białymstoku, czemu musiał uciekać do Krakowa....?

 

Ceny raczej porównywalne, z tego co widziałem w dwóch sklepach astronomicznych w Paryżu - tam to jest wypasiony sprzęt i akcesoria :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj napisałem do nich maila o aktualizację cennika -

ma byc uaktualniony do końca tygodnia

Chociaż dzisiaj patrzyłem i jest uzupełnienie o refraktory z serii

LXD-55 i apochromaty :)

 

4" Model 102ED ze statywem i zainstalowanym CDS #1697/650 (220V/50Hz) 6220

0130200 5" Model 127ED ze statywem i zainstalowanym CDS #1697/650 (220V/50Hz) 6890

0130300 6" Model 152ED ze statywem i zainstalowanym CDS #1697/650 (220V/50Hz) 9520

0130400 7" Model 178ED ze statywem i zainstalowanym CDS #1697/650 (220V/50Hz) 11780

 

to na końcu to ceny :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.