Skocz do zawartości

Mak 127 Skymax 2" OTA


krzychb

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Sprzedam maka 127. Jestem pierwszym właścicielem.  Stan teleskopu w zasadzie sklepowy. Jedyne i minimalne ślady użytkowania znajdziemy na dovetailu. Lustra jak i mennisk bez żadnych wad. Regulacja ostrości pracuje bez uwag. Jest to najnowszy Skymax w wersji 2" .Na wyjściu mamy więc gwint SCT. Sprzedaję samą tubę. Są oczywiście oryginalne dekle i 2" visualback. Cena 1250zł z moją wysyłką... Mogę spróbować Paczkomat ,choć wolałbym wysłać go kurierem a najlepiej przekazać osobiście.

127_4.jpg

127_1.jpg

127_2.jpg

127_3.jpg

P1030461.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam po mało aktywnej i niepewnej sprzedaży, postanowiłem jednak zostawić sobie tego maczka jako skrojonego niemal idealnie pod moje potrzeby. Może w najbliższym czasie zrobię nawet szczegółowy review tego teleskopu ale w nietypowym ujęciu. Skupię się nie tyle uważnie na obserwacji obiektów co jego budowie.  Popularny maczek jest konstrukcją niezwykle powszechną, jednak nie wszystko o nim wiemy. Na rodzimych forach spotykam też trochę błędnych i niepełnych informacji na jego temat.

Chciałem w tym miejscu przeprosić użytkownika tex88, z którym byłem już umówiony na odbiór teleskopu i sam będąc nie do końca przekonany o sensie sprzedaży, troszkę zamieszałem - Przepraszam.

Proszę o zamknięcie tematu. Dziękuję.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.