Skocz do zawartości

ZWO IR Pass 850nm; Barlow Delta/GSO 2x 2" ED; Bresser AR-102XS 102/460


Krzysztof z Bagien

Rekomendowane odpowiedzi

1. Filtr GSO ZWO IR pass 850nm - 70zł

Taki o:

https://teleskopy.pl/product_info.php?products_id=4411&lunety=Filtr ZWO IR Pass 850 nm 1 25

Kupiłem sobie Astronomika 807nm i ten mi nie będzie potrzebny. Stan OK, jakieś tam paproszki są. W komplecie pudełko.

 

2. Barlow Delta/GSO 2x 2" ED - 190zł

https://deltaoptical.pl/soczewka-barlowa-do-gso-ed-2x-2-quot?q=barlow+

W sumie od jakiegoś czasu go nie używam i tylko leży, więc niech komuś innemu posłuży. Stan również dobry, są jakieś tam ryski itp. na metalowych elementach, szkło w porządku, pewnie również z paprochami. Jest do niego pudełko z piankową wyściółką, zatyczki i redukcja na 1,25".

 

3. Bresser AR-102XS 102/460 - 850zł

Krótki, jasny achromat (niby ze szkłem ED) raczej do szerokich pól; w sklepach chyba już nie do dostania. Używałem go głównie z noktowizorem, ale ostatnio też leży odłogiem, bo mam też achromat 150/1000 i korzystam raczej z niego. Trochę mi szkoda się go pozbywać, bo to fajna i kompaktowa konstrukcja, ale co tam, najwyżej potem będę żałował ;) Zamiast oryginalnej stopki szukacza jest taka w standardzie Vixena. Sprzedaję samą tubę (w komplecie są zatyczki na wlot i wylot i redukcja na 1,25" z gwintem T2), bez kątówki czy szukacza.

A, jak ktoś chce, to mogę dorzucić do niego taką tam torbę Boscha - niby na narzędzia - do której teleskop całkiem pasuje. Dostałem ją kiedyś z jakiegoś sklepu w gratisie w ramach rekompensaty za coś tam i w sumie to w niej go trzymałem.

 

 

Ceny zawierają koszt przesyłki (paczkomat albo kurier GLS), foty wrzucę jutro. Znaczy dzisiaj - bo widzę, że właśnie północ minęła - ale w sensie, że jakoś w dzień.

Edytowane przez Krzysztof z Bagien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Krzysztof z Bagien zmienił(a) tytuł na ZWO IR Pass 850nm; Barlow Delta/GSO 2x 2" ED; Bresser AR-102XS 102/460
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.