Skocz do zawartości

[S] Chłodzenie do GSO 150/750 DIY


WojtasSP320

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam (a w zasadzie oddam za pół darmo) chłodzenie do Newtona GSO 150/750mm własnej roboty  składające się z elementu montażowego w druku 3D i wentylatora 70mm.
Zasilane 12V z gniazda cinch. Gniazdo jest wkręcone i jest możliwość wymiany np na DC 5.5/2.1 jakby ktoś miał ochotę.

Chłodzenie spełnia swoją rolę, skraca czas chłodzenia lustra, używałem przed sesją. Oddaję bo nie mogłem znaleźć nigdzie lokalnie grilla na 70mm, a zamawiać grill za 2 zł i płacić 12 za przesyłkę mi się nie uśmiechało, dlatego też kupiłem wentylator 80mm z grillem i przeprojektowałem sobie płytkę pod 80mm, więc ta sztuka nie będzie mi już potrzebna, a może ktoś zrobi sobie z niej użytek.

Chłodzenie jest montowane pod śruby od kolimacji LG i wymaga wykręcenia jednej z nich. Po zainstalowaniu chłodzenia nie ma problemu z kolimacją, wszystko działa jak należy i jest bezinwazyjne (można zdjąć bez śladu montażu).

Oddam za 15zł + kw lub odbiór osobisty.

signal-2022-07-07-000722_001.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.