Skocz do zawartości

[S] ASI 183 MM-P


Maetrik

Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaż ASI 183MM-P czyli wersja chłodzona mono. Zmieniam troszkę drugi zestaw stąd decyzja o sprzedaży.

Kupiona nowa ok rok temu - wszystko działa jak należy, bardzo ładnie i szybko się chłodzi, ampglow bezproblemowo kalibruje się darkami. Żadnych problemów z nią nigdy nie miałem.

 

https://teleskopy.pl/product_info.php?cPath=279_282&products_id=5373&lunety=Kamera ZWO ASI 183 MM P PRO 20 MPix 5496x3672 px ch odzenie TEC o 45 st C 256 MB bufor DDR

 

Cena: 4000 (przesyłka po mojej stronie)

Zdjęcia wrzucę wieczorem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłbym, cena super. Ale wtedy musiałbym kupić drugi montaż, kółko, guider, kamerkę do guidera, komputer, koło filtrowe, filtry no i nowy dom, bo żona by mnie wywaliła.

 

Edit: jak dorzucisz te powyższe rzeczy to wezmę to kamerę za 3200.

Edytowane przez Herbert West
  • Lubię 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, dobrychemik napisał:

Kupię. Ale za tydzień :D

Chyba nie liczysz na utrzymanie tempa zniżek podczas tego tygodnia? Dochodzimy do magicznej granicy :)

 

Ps. Za tydzień zaczynam urlop, fajnie jakby udało się załatwić sprawę przed...

 

Edytowane przez Maetrik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Maetrik napisał:

Chyba nie liczysz na utrzymanie tempa zniżek podczas tego tygodnia? Dochodzimy do magicznej granicy :)

 

Ps. Za tydzień zaczynam urlop, fajnie jakby udało się załatwić sprawę przed...

 

 

Jasna sprawa. Tak naprawdę to nie mogę się doczekać kiedy ją ktoś wreszcie kupi, bo z dnia na dzień pokusa jest coraz większa :)

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.