Skocz do zawartości

opaska grzewcza, L-dovetail, części komputerowe


stfn

Rekomendowane odpowiedzi

1. Opaska grzewcza na USB, z Ali, pokrętło do regulacji temperatury - 30zł

2. L-dovetail, solidny, z dużym pokrętłem, metalowa konstrukcja -150zł

3. Płyta główna mini-ITX z procesorem i 4GB RAM, pełna specyfikacja tutaj, może posłużyć np do mini komputera w astrobudce - 150zł

4. router ASUS, stary i uwalony farbą jak stół Durczoka, ale coś tam jeszcze może podziałać - 20zł

5. GPU Radeon R7, może do jakiegoś retro komputera, może do czegoś co wymaga obrazu ale bez potrzeby wielkiej mocy obliczeniowej, wizualnie idealna, w pełni sprawna, jedyny minus to głośny wentylator - 150zł

 

Ceny do negocjacji, wysyłka 15zł InPostem albo odbiór w okolicach Poznania.

 

 

IMG-2913.jpg

IMG-2914.jpg

IMG-2916.jpg

IMG-2917.jpg

IMG-2915.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Aktualizacja, nowe niższe ceny i nowe przedmioty!

 

1. Opaska grzewcza na USB, z Ali, pokrętło do regulacji temperatury - 30zł

2. L-dovetail, solidny, z dużym pokrętłem, metalowa konstrukcja -100zł

3. Płyta główna mini-ITX z procesorem i 4GB RAM, pełna specyfikacja tutaj, może posłużyć np do mini komputera w astrobudce - 100zł

4. router ASUS, stary i uwalony farbą jak stół Durczoka, ale coś tam jeszcze może podziałać - za koszt wysyłki, weźcie go ode mnie bo mi zalega

5. GPU Radeon R7, może do jakiegoś retro komputera, może do czegoś co wymaga obrazu ale bez potrzeby wielkiej mocy obliczeniowej, wizualnie idealna, w pełni sprawna, jedyny minus to głośny wentylator - 120zł

 

Ceny do negocjacji, wysyłka 15zł InPostem albo odbiór w okolicach Poznania.

 

Na sprzedaż dodaję:

 

6. Ryzen 1600AF, 6 rdzeni 12 wątków, w pełni sprawny, używany codziennie, sprzedaję bo przeszedłem na 3700x. Wygląda jak wygląda bo nie czyściłem starej termopasty żeby go nadmiernie nie dotykać. W zestawie pudełko i nieużywane oryginalne chłodzenie. - 300zł

 

7. Obiektyw MITSUKI MC 200mm f/3.5. Jak widać dość brudny w środku, ale jako pierwsze tele do pierwszych astrofotek albo długi lekki guider się sprawdzi. Z bajerów, ma wysuwaną osłonę przeciwsłoneczną, niestety dość luźną więc wspomogłem ją taśmą. Nie mam też niestety dekielków.  Oferuję obiektyw w dwóch konfiguracjach:

- z adapterem M42 - Canon EOS - 200zł

- z pierścieniem pośrednim i adapterem M42 - T2 - 250zł.

 

W drugiej wersji dzięki pierścieniowi pośredniemu dostaje się backfocus distance i mocowanie właściwe dla kamerek guidujących, używałem tak Jupitera 135mm z  Atikiem GP Mono.

 

IMG-3072.jpg.d785d704962a4f24c3e878d15a4872f6.jpg

 

IMG-3069.jpg.d09de3bc1754038b40258a2dc8265f81.jpg

 

IMG-3070.jpg.8de20dd7486a84dbe67a6a7ed7e61090.jpg

 

IMG-3071.jpg.db224f485bd43861e4fb9b49f5a0b27b.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dovetail i płyta główna sprzedane, zostały:

 

4. router ASUS, stary i uwalony farbą jak stół Durczoka, ale coś tam jeszcze może podziałać - za koszt wysyłki, weźcie go ode mnie bo mi zalega

5. GPU Radeon R7, może do jakiegoś retro komputera, może do czegoś co wymaga obrazu ale bez potrzeby wielkiej mocy obliczeniowej, wizualnie idealna, w pełni sprawna, jedyny minus to głośny wentylator - 120zł

6. Ryzen 1600AF, 6 rdzeni 12 wątków, w pełni sprawny, używany codziennie, sprzedaję bo przeszedłem na 3700x. Wygląda jak wygląda bo nie czyściłem starej termopasty żeby go nadmiernie nie dotykać. W zestawie pudełko i nieużywane oryginalne chłodzenie. - 300zł

7. Obiektyw MITSUKI MC 200mm f/3.5. Jak widać dość brudny w środku, ale jako pierwsze tele do pierwszych astrofotek albo długi lekki guider się sprawdzi. Z bajerów, ma wysuwaną osłonę przeciwsłoneczną, niestety dość luźną więc wspomogłem ją taśmą. Nie mam też niestety dekielków.  Oferuję obiektyw w dwóch konfiguracjach:

- z adapterem M42 - Canon EOS - 200zł

- z pierścieniem pośrednim i adapterem M42 - T2 - 250zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.