Skocz do zawartości

17 Jesienny Zlot Miłośników Astronomii - zapisy!


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Maila z rezerwacją od czwartku nie przyszedł, natomiast jeżeli ktoś tak jak ja chce żeby na czwartek przeszedł mu jet lag i przyjeżdża w środę to już rezerwacja środowa ląduje na mailu. Z tym że gmail wysyła wielki komunikat na samym początku wiadomości:

image.png.7178d0d09bfcc11ac2d6d4934db0ad67.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, tomekL napisał:

Myślę, że tam jest trochę miejsc do astro, ale trzeba wynająć samochód i wjechać w środek wyspy. Taki minus. Byłem z rodziną i sobie odpuściłem. W Faliraki jest AstroCafee ale jak jak byłem mieli covida i byli zamknięci. Nie mniej mają lokalizację, gdzie trochę widać gwiazd. Ja, mimo że byłem w hotelu na uboczu, to gwiazd miałem tyle co kot napłakał. Generalnie z miejscówek hotelowych niewiele nieba widać.

To takie RODOS w Polsce.

Szkoda, że terminy się nakładają, bo po majowym zlocie chętnie bym na jesienny pojechał.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, bas.sic said:

Aktualnie basen jest ogrodzony. Żeby wpaść trzeba się postarać. ?

 

Hold my telescope...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Herbert West napisał:

1.JPG.c2c5f0fd09726b4d95cca4a791fd47c3.JPG2.JPG.696d24fe17d41309ff09280a63888855.JPG

 

YESSSSSSS

Tylko od razu uprzedź że czasu w pokojach się nie spędza więc niech nikogo nie odstrasza ich wystrój stan i zatrzymany w latach 80 :D 

Edit! 
O Piotrze, widzę że również meldujesz się na pokładzie! Mam nadzieję, że tym razem nic Ci nie wypadnie :) Drugi rok czekam na relację z wyjazdu na PŁD półkulę.

Edytowane przez wismat
  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo halo @Adamo Co ze znikającymi mailami aktywacyjnymi? Rejestrowałem gmaila z "." w adresie i od wczoraj mail nie przyszedł (w spamie też brak).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.08.2022 o 21:48, count.neverest napisał:

Dorzucam zdjęcie obrazujące miejsce, rozkład budynków mieszkalnych i ważniejsze obiekty strategiczne. 

 

image.thumb.jpeg.21d1557e60fb0589dc45b9263087f9bb.jpeg

 

Wlasnie siedzę 5m od tego baseniku, ładna noc, fotony się łapią, tylko gospodarz jakiś ostatnio niemiły.

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2022 o 15:41, Herbert West napisał:

Halo halo @Adamo Co ze znikającymi mailami aktywacyjnymi? Rejestrowałem gmaila z "." w adresie i od wczoraj mail nie przyszedł (w spamie też brak).

Do puki nie rozwiążemy problemu z znikającymi mailami z G-majla :) zapisujcie się na inne maile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.