Skocz do zawartości

17 Jesienny Zlot Miłośników Astronomii - zapisy!


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Pablito napisał:

Zgłaszam się ale dajcie mi propozycje na jaki temat budowania teleskopów miałbym poopowiadać. O ile Was to interesuje ;)

Panie, każdy :)

Mnie np. najbardziej to pewnie wykonanie i kontrola jakości luster ciekawi, ale w zasadzie każdy temat, który zaprezentujesz będzie super.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.08.2022 o 15:01, Pablito napisał:

Mamy jeszcze temat zgłoszeń prelekcji na Zlocie. A cytując klasyka jest tak, że ktoś musi zacząć pierwszy. 

 

Zgłaszam się ale dajcie mi propozycje na jaki temat budowania teleskopów miałbym poopowiadać. O ile Was to interesuje ;)

 

Przez autoaklamację oznajmiam, ze tematem prelekcji będzie: "Oprogramowanie wykorzystywane do projektowania teleskopów zwierciadlanych". Co należy rozumieć jako dobór parametrów tuby optycznej, celi lustra głównego oraz wtórnego. Mowa o teleskopach typu Newtona i Cassegraina.

 

Zachęcam do zgłaszania się do prelekcji. Tematyka dowolna aby bez polityki ;)

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Został już tylko miesiąc do zlotu.
Tym razem Mistrzem Ceremonii Jesiennego Zlotu będzie Paweł Rojewski nazwany Pablito.
Nadal szukamy prelegentów chętnych do zaprezentowania swojej wiedzy na tematy astronomiczne, chętnych do poprowadzenia paneli dyskusyjnych czy mini szkoleń.
Jeśli nie nikt chętny się nie zdecyduje to będzie tylko jedna prelekcja. Naszym obowiązkiem nadrzędnym jest dzielenie się wiedzą nabytą przez nas od innych chętnych, którzy podzielili się z nami. Chętnych proszę o wystąpienie zanim wskażę palcem :)
Reasumując, uścisk dłoni prezesa będzie możliwy przede wszystkim za pomocą Pablita :)
Owy Mistrz Ceremonii na miejscu Was przywita i będzie służył pomocą.
To na razie tyle.

Pozdrawiam Adamo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dobrychemik napisał:

@Adamo Jaki jest "najostatniejszy, najabsolutniejszy" termin deklaracji udziału i zapłaty za Zlot? W tym momencie nie wiem czy będę mógł być. Co gorsza, nawet nie wiem, kiedy będę wiedział.

Tym razem robimy koszulki wiec potrzebujmy trochę czasu i musimy je zamówić na przełomie miesiąca. Więc prośba do wszystkich o wpłaty.

Jeśli będziesz wiedział to daj znać. Będziemy coś myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adamo robiłem rezerwację 29.07 i nie dostałem na maila potwierdzenia rezerwacji oraz informacji jaki powinien być tytuł przelewu (mail na gmailu).

Czy tytuł przelewu powinien być według wzorca z poprzedniego zlotu tj. "Roztocze_2022 {email} {id_rezerwacji}", a za środę "Środa {email} {id_rezerwacji}"?

 

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Przemotar napisał:

@Adamo robiłem rezerwację 29.07 i nie dostałem na maila potwierdzenia rezerwacji oraz informacji jaki powinien być tytuł przelewu (mail na gmailu).

Czy tytuł przelewu powinien być według wzorca z poprzedniego zlotu tj. "Roztocze_2022 {email} {id_rezerwacji}", a za środę "Środa {email} {id_rezerwacji}"?

 

Już na Gmail powinny przychodzić potwierdzenia.
Numer konta jest zawsze ten sam. Numer rezerwacji i kwoty masz w systemie po zalogowaniu.

Numer konta też jest w regulaminie.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.08.2022 o 13:35, OnlyAfc napisał:

czyli prelekcja „Przerobienie newtona 150x1200 na wyrzutnie rakiet przeciwpancernych” nie przejdzie? :P

 

 

Gdybyś potrzebował materiału poglądowego, to służę pomocą. Co prawda kaliber wygląda na mniejszy (chyba 130mm), ale obraz wart tysiąca słów ;) Dodatkowo to chyba jakaś rodzina @Pablito w obsadzie, więc powinien się zgodzić ;)

 

 

  • Lubię 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/24/2022 at 8:10 PM, Przemotar said:

@Adamo robiłem rezerwację 29.07 i nie dostałem na maila potwierdzenia rezerwacji oraz informacji jaki powinien być tytuł przelewu (mail na gmailu).

Czy tytuł przelewu powinien być według wzorca z poprzedniego zlotu tj. "Roztocze_2022 {email} {id_rezerwacji}", a za środę "Środa {email} {id_rezerwacji}"?

 


@Adamo tez zrobiłem rezerwację kilka tygodni temu i mam status płatność niepotwierdzona
image.thumb.png.2f2a68266b65e0ac70ac83b294cf953d.png
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak - potwierdzi ktoś jak ma wyglądać ten tytuł przelewu czy nie?? - numer rezerwacji mam, maila nie dostałem

 

Tak jak poniżej jest dobrze? Proszę o prostą odpowiedź: TAK / NIE

 

"Roztocze_2022 {email} {id_rezerwacji}", a za środę "Środa {email} {id_rezerwacji}"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lukasz83 napisał:

I jak - potwierdzi ktoś jak ma wyglądać ten tytuł przelewu czy nie?? - numer rezerwacji mam, maila nie dostałem

 

Tak jak poniżej jest dobrze? Proszę o prostą odpowiedź: TAK / NIE

 

"Roztocze_2022 {email} {id_rezerwacji}", a za środę "Środa {email} {id_rezerwacji}"

 

 

Wysłałem przelewy wpisując takie tytuły i dostałem potwierdzenie płatności, więc wygląda na to że takie tytuły przelewów są ok :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Lukasz83 napisał:

I jak - potwierdzi ktoś jak ma wyglądać ten tytuł przelewu czy nie?? - numer rezerwacji mam, maila nie dostałem

 

Tak jak poniżej jest dobrze? Proszę o prostą odpowiedź: TAK / NIE

 

"Roztocze_2022 {email} {id_rezerwacji}", a za środę "Środa {email} {id_rezerwacji}"

 

 

W mailu jest SrodaJesien2022 [mail] [id] i Jesien2022 [mail] [id].

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.