Skocz do zawartości

Kupię mikroskop PZO Biolar


seg

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule, koniecznie w dobrym+ / bardzo dobrym stanie. Najchętniej z trino i DIC. 

Proszę o oferty na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sprzedawca na olx....jednak to droga impreza w tym źródle. Kup biolara i dic osobno. Złóż w całość, głowice TRI da się dobrać choćby od polama, czy kupić nowe u hindusów. 

Kupno wszystkiego razem niebezpiecznie zbliży się kosztowo do 10 tys zł, co podważa sens tego zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, phacops napisał:

Kupno wszystkiego razem niebezpiecznie zbliży się kosztowo do 10 tys zł

Do ilu?? Sam mikroskop z bino, używany, to koszt ok 1200zł. No chyba że mówimy i innym sprzęcie.

 

Mam taki mikroskop, muszę sprawdzić w jakiej wersji. Kupiłem potem zeiss'a więc nie potrzebuję dwóch, mogę Ci go sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o info możliwie szybko. Muszę się zdecydować na zakup któregoś egzemplarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Marcinos napisał:

Do ilu?? Sam mikroskop z bino, używany, to koszt ok 1200zł. No chyba że mówimy i innym sprzęcie.

 

Mam taki mikroskop, muszę sprawdzić w jakiej wersji. Kupiłem potem zeiss'a więc nie potrzebuję dwóch, mogę Ci go sprzedać.

Zwykły biolar  biono to mniej więcej kosztuje te 1200. Problem zaczyna się gdy chodzi  o tri....Oryginalna głowica tri Pzo ta od biolara z 1.25 to 2000 może być mało i mowa o samej tylko głowicy. Trochę tańsza jest od MB-30. Obie są jednak trudno dostępne. Alternatywy to idzie dostać czasem za ok 500-700zł jednak wymagają przeróbek. DIC to 3-5 tyś w zależności od szczęścia i kompletu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.