Skocz do zawartości

iDS CMOS UI-1240LE-C-HQ - kamerka


*Wojtek*

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ zmierza do mnie kamerka ZWO, to mam na sprzedaż dobrą, kolorową kamerkę iDS CMOS UI-1240LE-C-HQ. Dokładny opis tu: https://en.ids-imaging.com/download-details/AB.0010.1.47800.24.html?os=windows&version=win7&bus=64&floatcalc=#anc-software-300

 

Tak trochę z wyprzedzeniem daję tą ofertę, jeszcze nie przetestowałem tej ZWO, ale może Ktoś akurat szuka dobrą kamerkę.

 

Kamerka jest w bardzo dobrym stanie. Kupiłem ją już chyba ponad 6 lat temu a może i więcej. Może jeszcze mam fakturę. Kamerka posiada wbudowany filtr UV/IR. Do kamerki gratisowo dodaję przewód USB i nosek 1,25".

Uważam, że jest to nadal dobra kamerka do nagrywania planet. Oczywiście nie ma co jej porównywać do obecnych modeli, gdyż dzieli ją wiele lat. Ale jeżeli coś było dobre kiedyś, to jest dobre teraz.

 

Cena 600zł + koszt wysyłki, gdyż kupujący może sobie życzyć np ubezpieczenie, itp. Nie wysyłam paczkomatem.

 

Zdjęcia i inne informacje, wtedy gdy rzeczywiście będzie Ktoś zainteresowany zakupem.

Edytowane przez *Wojtek*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.