Skocz do zawartości

Ladowanie na Ksiezycu a zdjecia gwiazd


kraku

Rekomendowane odpowiedzi

:Boink: Nie chce sie czepiac ale czy widziales te dowody? Ciagle uwazam ze to kwestia wiary :) Bo przeciez dla jednych racjonalnym dowodem na istnienie "ducha Rabarbarusa XII" bedzie to ze w nocy uslyszeli jego jeki :) Dla innych nie bedzie to dowod (no dobra porownanie nie na miejscu). Najlepszy byl by gdybym tam byl ale i wtedy nie mogl bym miec pewnosci czy nie jestem w "matrixie" (tez nie na miejscu :Boink: ).

Eee... Tam... :Beer:

ps. Teorie Daenikena mi sie nawet fajnie czyta...Gosc oryginalnie kombinuje :)

W takim razie ile osób widziało (mogłoby udowodnić) że Ziemia jest okrągła?

Czy na pewno twierdzenie Pitagorasa jest prawdziwe?

Czy kwestią wiary jest że Ziemia nie jest środkiem wszechświata?

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ile osób widziało (mogłoby udowodnić) że Ziemia jest okrągła?

Czy na pewno twierdzenie Pitagorasa jest prawdziwe?

Czy kwestią wiary jest że Ziemia nie jest środkiem wszechświata?

:zadek: A moja sp. babcia nawet po zobaczeniu transmisji nie wierzyla w to ze wyladowali...Nie wierzyla w to az do smierci...

Oj czepiliscie sie watku...Poprostu czasem najwieksze dowody nie sa w stanie niektorych przekonac a czasem przekonuja bardzo watpliwe. Ot co chcialem powiedziec. A w przypadku niektorych rzeczy o ktorych nie mamy wiekszego pojacia lub mamy niewielkie, pozostaje jedynie kwestia wiary badz niewiary. Ja sie z dowodami nie zapoznawalem. Wiec wierze ze ladowali i juz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ludzie którzy w ogóle nie wierzą że tam w kosmosie coś lata i że zostało wysłane przez człowieka- np. satelity.

Ale ja na własne oczy w moim U-bocie widziałem stację MIR - zanim ją spalili.

Widać było wyraźnie kształt Mira oraz jego baterie. Obserwowałem pewne gwiazdy i nagle przed kadrem przeleciała mi stacja Mir. Pomijając wielkie wzruszenie iż mam dobry sprzęt skoro widziałem tyle szczegułów tego obiektu, jest to dowód na to iż żeczywiście jest to prawdą, a skoro tak to dlaczego nie wierzyć że amerykanie byli na księżycu.

 

Mira było mniej więcej widać tak jak na zamieszczonej fotce

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie przysłowie : Raz znaczy nieraz .

Nie było drugiego razu . To czy był pierwszy?

Od kolegi slyszalem ,ze nie tak dawnow Berlinie pokazywali film jaki nakrecono z tamtej ksiezycowej wyprawy , wiecej niz widzieliśmy w TV. W kadrze na chwile byl widoczny rezyser . Ponoc nakrecili u nas bo tam nie dzialaly kamery . W/g mnie , byli , nie byli -wszystko jedno . Zaklamanie USA jest i tak oczywiste z innych poczynan .

Pomijam fakt ,ze wojskowa baza na księzycu to bylaby silna karta przetargowa dla pustych wojskowych głów .

Edytowane przez zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będąc nad morzem pokaż komuś chowający się za horyzontem statek i masz dowód.  :Salut:

Równie dobrze to może być dowód w sprawie o zatonięcie statku pogrążającego sie w morzu lub falę Tsunami przysłaniającą jego sylwetkę na lini wzroku obserwatora a nie koniecznie kulistości Ziemi :Salut::helo::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo podoba mie się ten wątek z pewnych względów :)

 

ps. chciałbym powiedzeć jeszcze, że nieważne czy byli czy nie byli ważne, że się w to wierzy. wtedy człowiek jest szczęśliwszy.

 

ps. może powierzymy sobie że człowiek był na plutonie? :rolleyes:

Edytowane przez McArti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Czołem :Salut:

 

Dla wszystkich miłośników teorii spiskowych (powiewająca flaga, cienie w różnych kierunkach, podskoki na linach w studiu) polecam poniższe filmiki:

 

"problem" cieni

 

- "problem" flagi

 

- Apollo 11 w studiu ;)

 

Uwielbiam tych gości po prostu :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem :Salut:

 

Dla wszystkich miłośników teorii spiskowych (powiewająca flaga, cienie w różnych kierunkach, podskoki na linach w studiu) polecam poniższe filmiki:

 

"problem" cieni

 

- "problem" flagi

 

- Apollo 11 w studiu ;)

 

Uwielbiam tych gości po prostu :szczerbaty:

 

Zadnego odcinka na Discovery nie przegapiłem.

Adam jest genialny :-)

Pozdr. Artur

Edytowane przez fiorina01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.