Skocz do zawartości

Nasadka bino zeiss i akcesoria


Jacek1977

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

               Na sprzedaż nasadka mikroskopowa zeiss. Stan nasadki jak na swoje lata oceniam na bardzo dobry minus, jakieś drobne ryski na obudowie, sprawna. Daje ładne obrazy układu słonecznego i pleneru  z moim makiem 127. 

                Nasadka ma dorobiony nosek 1.25 z gwintem filtrowym. W komplecie zestaw okularów PZO 10xSK i 12xO. Do nasadki dodaję w kolejności na zdjęciu od lewej:

 

1.    oryginalny pierścień do mocowania który był z nasadką jak ją kupiłem

 

2.    dorobiony pierścień w który wkrecałem samą soczewkę barlowa 2x2ed gso i całość do kątówki 2

 

3.     dorobiony pierścień który wkręcałem w mikroskop Delta Optical Biolight 200 i używałem nasadki do obserwacji mikroskopowych 

 

4.      dorobione adaptery do nasadki w które wkrecałem kitowe okulary 25mm. Niby kitowce z zestawu ale w maczku dają ładne obrazy.

 

          Okulary kitowe 25mm nie są na sprzedaż, tylko tulejki do ich zamontowania w bino. Okular kitowy 10 mm na sprzedaż osobno 30 zł plus kw InPost.

         Cena za zestaw 400 zł. Można odebrać osobiście i sprawdzić jak działa z teleskopem czy mikroskopem w Gdyni. Na odpowiedzialność kupującego mogę wysłać, paczkomat InPost, przesyłka w cenie. Oczywiście konkretnie zabezpieczę paczkę do wysyłki. Wrzucam 2 zdjęcia...

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_20220910_153342.jpg

IMG_20220910_153941.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.