Skocz do zawartości

Gdzie się wszyscy podziali?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam wakacje i z nich korzystam :P przyjdzie znow rok szkolny to bede zasówał ale puki co to luzzz 8)

 

popieram Hamster bo póki co ;) to chyba trzeba jeszcze popracować w szkółce ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka młoda godzina a nikogo tu niema ??? :o :-X

Hm.. to mi chyba tez nic innego nie pozostaje jak walnąć się w wyro i spać ;D

Dobranoc wszystkim astromaniaką :))

 

Jak to gdzie sie wszyscy podziali - przeciez na rowerze jezdza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe leja wakacje są i mam zasówac ale jaja :PPP Poki co nie jest mi w glowie ani o budzie myslec, pryzjdzie czas i bede zasówał znów przez 10 miechów a poki co to luzz!!! Wy mieliscie albo i dopiero bedziecie miec to na pewno tez odpoczywac bedziecie wiec mnie prosze nie pouczac :)a jak tego nie wykorzystaliscie to juz wasza strata :P Fajnie jest sie gdzies na impreze wybrac i w spokoju na piekne niebo popatrzec bo wczoraj ladne bylo :)) tylko niestety potem chmury przyszli ale i zimno nie bylo :] no dobra to moje zdanie ;] pozdro All

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe leja wakacje są i mam zasówac ale jaja :PPP Poki co nie jest mi w glowie ani o budzie myslec, pryzjdzie czas i bede zasówał znów przez 10 miechów a poki co to luzz!!! Wy mieliscie albo i dopiero bedziecie miec to na pewno tez odpoczywac bedziecie wiec mnie prosze nie pouczac :)a jak tego nie wykorzystaliscie to juz wasza strata :P Fajnie jest sie gdzies na impreze wybrac i w spokoju na piekne niebo popatrzec bo wczoraj ladne bylo :)) tylko niestety potem chmury przyszli ale i zimno nie bylo :] no dobra to moje zdanie ;] pozdro All

 

 

No i widzisz Hamser co narobiłeś...!!! ;)

teraz KoPeC po wakacjach będzie zasÓwał, zamiast zasuwać

 

hehe, a ja mam wakacje do paździocha :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BaRtOLo IlE razy mam sie powtashac mUwie ze zasÓwać bede potem i jak nie doczytales nie jest mi szkola w glowie (i wszystko co z nia zwiazane!) wiec mnie nie poprawiaj i jak co jedz sobie w gUry! i z ŻwIeShaKamI POgEdEJ! a i cO jA bEdE W bÓdzie rObił to moj interes :) Pozdro All

Aa i Ódanych obserwacji MaRsA

 

I PaMiEtAjCiE!!! SzKoŁa ÓcZy!!!!! wiec co sie dziwicie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskarze, nawet na Rysach jest kawałek płaskiego terenu....może to po tym ichnim pomniku Lenina ???? ;D

Mizar włazi w plecak jak dla mnie, ale ciekawe....jakby tak z nim na Rysy.....możey byłby to swoisty rekord Polski.....biegnę ćwiczyć, boć to 20 kg !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie nie sięgam myślami szczytów polskich gór, ale z chęcią sprawdziłbym widoczność nocnego nieba przez moją Syntę np. z Połoniny Wetlińskiej. Chciałbym kiedyś to zrealizować.

 

Plan na tegoroczne wakacje to wywiezienie Synty w podkarpackie lasy. Najprawdopodobniej w okolicach następnego nowiu.

 

Tala 1 w plecaku woziłem, ale po górach chyba bym nie dał rady z nim skakać. :)

 

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie nie sięgam myślami szczytów polskich gór, ale z chęcią sprawdziłbym widoczność nocnego nieba przez moją Syntę np. z Połoniny Wetlińskiej.

Tala 1 w plecaku woziłem, ale po górach

 

Czyżby granice zmieniono i Połonina Wetlińska nie należy już do Polski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.