Skocz do zawartości

Celestron C14 ORANGE VINTAGE


sfd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przykro mi bardzo że sprzęt nie spełnił oczekiwań i nie chodzi tu o wady ktòrych przy sprzedaży nie posiadał. Wystawiłem ofertę sprzedaży nie wypożyczenia i niestety nie mogę uznać zwrotu sprzętu noszącego ślady ingerencji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie sfd a mnie jest przykro, że ktoś bez pojęcia o sprzęcie wciska ludziom kit na forach astronomicznych. Dla takich sprzedających są inne miejsca w internecie a nie tu! Sprzedajesz Pan bubel,później nie odbierasz przez pół roku telefonu a następnie wpadasz na astromaniaka lub astropolis z kolejną super ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trzeba było przyjechać osobiście przetestować sprzęt a nie wypożyczać.

Proponowałem że go Panu przywiozę w cenie paliwa nie chciał Pan skorzystać.

Ale przy mnie nie mógł by Pan ingerować w sprzęt !

Dobrze obaj wiemy jak sprzęt wyglądał przed wysyłką dostał Pan szczegółowe zdjęcia .

Nie uwzględnia się gwarancji na sprzęt noszący ślady ingerencji jest to oczywiste i zrozumiałe.

A swoje komentarze proszę zachować dla siebie już wystarczająco się ich nasłuchałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Michał Woliński napisał:

Widzę, że sprzęt po zmarłym Fabianie  nadal jest sprzedawany.

 

Mam potwierdzenie informacji, że właściciel konta "sfd" od pewnego czasu nie żyje. Nie wiem kto teraz je użytkuje, ale mamy do czynienia z inną osobą, a nie z kimś, kto być może swoją historią na forum zdobył jakiś szacunek i zaufanie (dosyć ważne na giełdzie). 

Co więcej, po moim powyższym pytaniu, "magicznie" zmieniła się data urodzenia (użytkownik stał się młodszy o ponad 30 lat) co jest o tyle zabawne, że @sfdkiedyś pisał ile ma lat i poprzednia data się zgadzała. Chwilę później dostałem priva z odpowiedzią, że konto jest użytkowane cały czas przez jedną osobę. W tych okolicznościach, konto blokuję.

Wątek chwilę powisi (tak czysto informacyjnie), a później do archiwum.

  • Lubię 4
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Paether zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.