Skocz do zawartości

Błąd statystyki


Marek Substyk

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to jest błąd czy tak było.

Osobiście wątpie, ale mogę się mylić

 

Statystyki forum

Nasi użytkownicy napisali łącznie 111,690 posty(ów) - OK

Mamy 1,521 zarejestrowanych użytkowników - OK

Najnowszym użytkownikiem jest Stasiu_1986 - OK

Najwięcej użytkowników online (275) było Sty 12 2005, 05:50 - :Boink:

 

275 osób na forum o 5:50 rano ! w środę.

 

Czytamy to na głównej stronie w "Statystykach forum"

Edytowane przez Marek Substyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Czyli jednak błąd  B)

 

niekoniecznie :)

bo chyba nie byłoby nic piękniejszego, niż to, że na stronie forum miłosników astro, tak dużo osób zalogowało się, po jakiejś wyjątkowej nocy obserwacyjnej, żeby na gorąco podzielić się wrażeniami :szczerbaty:

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie :)

bo chyba nie byłoby nic piękniejszego, niż to, że na stronie forum miłosników astro, tak dużo osób zalogowało się, po jakiejś wyjątkowej nocy obserwacyjnej, żeby na gorąco podzielić się wrażeniami :szczerbaty:

 

Coż takiego działo się tej nocy? Deszcz meteorów? Supernowa? Przelot komety między Ziemią i Księżycem?

 

A ja nic nie wiedziałem :szczerbaty: Dowiedziałem się dopiero dzisiaj :Cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzalem zasadnosc dzialania tego licznika i on nie moze sie mylic. Norma jest 50 osob online, wiec moglo sie zdarzyc i 250. Czasami takie piki sie zdarzaja. Byc moze w jakiejs np. nocnej audycji radiowej ktos podal adres? Byc moze na jakims zagranicznym serwisie zapodali link do postu/zdjecia?

 

Nie wiem dokladnie - wiem tylko tyle, ze system forum otworzyl tyle sesji, a wiec ktos, lub cos musialo fizycznie wejsc.

 

Kiedys u kolegii na forum jeden watek w ciagu doby podskoczyl do prawie 100 tys odslon - szok. Sprawdzal, byl przekonany ze to blad. Ale dlaczego akurat w tym watku? Okazalo sie po jakims czasie, ze tresc tego postu byla tak idiotyczna, ze rozeszla sie mailami i GG w formie wirusowej. Tak wiec, wszystko mozliwe.

 

Jedno jest pewne, nie byli to stali userzy forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys u kolegii na forum jeden watek w ciagu doby podskoczyl do prawie 100 tys odslon - szok. Sprawdzal, byl przekonany ze to blad. Ale dlaczego akurat w tym watku? Okazalo sie po jakims czasie, ze tresc tego postu byla tak idiotyczna, ze rozeszla sie mailami i GG w formie wirusowej. Tak wiec, wszystko mozliwe.

A czy to zły sposób na zwiększenie popularności astro-forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.