Skocz do zawartości

Księżyc waga piórkowa cd....


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Janusz_P.

Tylko dlatego że ten szum to cyfrowe gówno przypięte do tej dumnej technologii zwnej cyfrową pozwlam mu na toi używam funkcji Noise Reduction bo inaczej nie tolerowałbym tekiego postępowania z obrazem w aparacie.

To nadal marna proteza chemicznej kliszy choć o niebo wygodniejsza i szybsza do użyciach np w mediach ;)

Piszę to już jako pełnoprawny użytkownik takiego bzykadełka.

 

ps Papatek przestań mnie drażnić tekstami w stylu cytat:

("ZACZYNASZ PISAĆ GŁUPOTY I TO PORAŻAJĄCE !! ") bo sam porażasz mnie swoim oślim uporem i chroniczną alergią na czyjeś odmienne zdanie w temacie ;)

Podawaj fakty i argumenty a takie teksty nie robią już na mnie wrażenia, wiedz o tym Papa :-*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów

definicja, którą preferuje Janusz jest słuszna dla obiektów ziemskich, nistety w kosmosie się nie sprawdza. Moje uzasadnienie; cały wszechświat z nami się porusza i światło bignące do lustra z iluś milionów km poddane jest drganiom, więc nie ma możliwości zrobienia jednego ostrego zdięcia. Technika cyfrowa wymusiła nowe rozwiązania tego problemu np."systemem stack", który został uznany i zaakceptowany przez narody.To co było dobre w 19-tym wieku przeszło do lamusa.

Januszku każdy kto spojrzy, nie czyta na twoje posty jest przekonany że coś będziesz negował, postów piszesz dużo, ale czy one czegoś uczą Forumowiczów, myślę że nie.

pozdrawiam Andrzej z Opola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Forum to przedewszystkim miejsce na własne wypowiedzi i przemyślenia a jego funkcja dydaktyczna jest oczywiście ważna ale nie za wszelką cenę jak sam zapewne wiesz doskonale.

Nie samą nauką żyje człowiek, poznaliśmy się osobiście i pozwolę sobie na stwierdznie faktu: chyba w tym wieku już wiesz coś o tym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum to przedewszystkim miejsce na własne wypowiedzi i przemyślenia a jego funkcja dydaktyczna jest oczywiście ważna ale nie za wszelką cenę jak sam zapewne wiesz doskonale.

Nie samą nauką żyje człowiek, poznaliśmy się osobiście i pozwolę sobie na stwierdznie faktu: chyba w tym wieku już wiesz coś o tym ;)

 

Janusz, chyba nie do końca przemyślałeś tę wypowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Oczywiście Togalku ale kulturalny człowiek nie odpowiada pytaniem na pytanie jeśli już ???

Andrzej jest człowiekim z dużym bagażem doświadczeń życiowych i zrozumie doskonale o czym piszę bez twojej adwokatury eks katedra i raczej się na mnie nie obrazi z tego powodu a jeśli uraziłem twoją dumę to efekt uboczny i zupełnie nie zamierzony za co Cię serdecznie przepraszam 8)

Wiem że jako nauczyciel masz inne podejście do życia i edukacji ale cóż? każdy z nas jest inny i powinniśmy to wszyscy uszanować, na tym polega tolerancja a stąd już niedaleko do prawdziwej kultury o którą się tu upominasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jako nauczyciel masz inne podejście do życia i edukacji ale cóż? każdy z nas jest inny i powinniśmy to wszyscy uszanować, na tym polega tolerancja a stąd już niedaleko do prawdziwej kultury o którą się tu upominasz ;)

 

Janusz, szkoda czasu na taką dyskusję. I przestań szacować tylko rób notatki. Nauczycielem nigdy nie byłem bo nigdy nie chciałem nim zostac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów

czym jest Forum każdy wie, lecz Ty przyjąłeś na Siebie obowiązek bycia opiekunem strony nie tej oczywiście i w tym momencie te relacje się zmieniają.

Januszku coś się czpił kolegów po moim poście. To że jestem stary, ale REFORMOWALNY i do mego bagażnika jeszcze zmieści się sie co nie co. Fizycznie półtora metrowy płot biorę na jeden raz, a Ty w moim wieku będziesz się trawy trzymał jak pójdziesz w wiadome miejsce.

Podteksty mnie nie interesują.

pozdrawiam Andrzej z Opola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.