Skocz do zawartości

Małżeństwa Gejów i Lesbijek w Hiszpanii .


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie słyszę na TVN-24 że tam może się ożenić facet z facetem i nawet mogą mieć dziecko ( adoptowane)

 

Na żywo nie widziałem nigdy w "akcji" ani Gejów ani Lesbijek choć to ostatnie może nie było by takie straszne . B)

 

Moim zdaniem nie powinno się w Polsce pozwalać na takie związki legalnie ale może się mylę . W sumie dwie baby mogły by wychować dziecko ale dwóch facetów nieee , to chore .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Piotrze odrobinę tolerancji :rolleyes:

podobno już dawno nie ma 100% facetów, każdy z nas od wielu lat ma coraz więcej w sobie z kobiety :szczerbaty::ha: ..hmm takie czasy :D

pozdrowienia

 

pamietam z dzieciństwa, że powiedzmy sprawy etyczno-moralne nastolatków, były znane w całej dzielnicy, a dziś? sam mając dwoje paroletnich dzieci, się zastanawiam, kiedy zaczną, ha i z kim :ha:

Edytowane przez sumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno, jest to uwarunkowane genetycznie, chromozomy x czy y , czy jakieś feromony, nieważne, co człowiek ma "z wierzchu", ważniejsze jest to, co mu w sercu i co mu w duszy "gra" i na to, nikt niema wpływu, zdarzają się przypadki że powiedzmy powierzchowność zupełnie różni się od wnętrza i stąd pewnie takie związki czy "układy"

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie rozumiem połączenia braku akceptacji i tolerancji

Ale co ja tam wiem po za tym nie przeszkadzają mi oni za bardzo, ale nie można pozwolić im na adopcje

 

P.S Apeluje do moderatorów o zamknięcie wątku gdyż grozi kolejna nie potrzebna awantura na forum

Edytowane przez krystian_koza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie rozumiem połączenia braku akceptacji i tolerancji

akceptacja to, że nierozumiesz wogóle w czym ludzie mają problem, a tolerancja to, że nie odbierasz mu prawa do pracy, spania, jedzenia, kontaktów koleżeńskich, uczestniczenia w życiu społecznym czyli wszystkiego co nie jest zwiazane z jego seksualnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toleruje pedałów.

Ale nie mogę znieść tego, że oni wszędzie musza robić manifestacje i sie pokazywać chociaż są zupełną mniejszością. Czasami to już tak wykrzykują o swojej odmienności, że usłyszysz o tym wszędzie.

 

Jak chcą manifestować, to zamiast blokować ruch normalnym ludziom w centrach miast, powinno się zrobic jakąś wybrukowaną ulice na jakimś polu z daleka od miasta i tam mogliby manifestować swoją odmienność. Kto chciałby ich posłuchać ten tam by przyjechał. Na dodatek dla tych co chcieliby zobaczyć ich manifestacje mogłybybyć darmowe autobusy na tą manifestacje. Ciekawe komu chciałoby sie tracic czas.

 

Jak chcą żyć legalnie to powinniśmy im wydzielić jakąs wyspe na oceanie ( obojętnie jakim ) i niech sobie tam siedzą do woli.

 

Co do dzieci to obrzydlistwo - pokazuje to tylko chamstwo niektórych pedałów. Jak chcą mieć dzieci to niech sobie je zrobią :):szczerbaty::szczerbaty::szczerbaty::szczerbaty::szczerbaty::szczerbaty::szczerbaty::szczerbaty: .

 

Po to jest właśnie kobieta i męszczyzna aby żyć ze soba i wydawać potomstwo. Ale nie można dopuścić by związki homoseksualne mogły je adoptować. Przecież to jest chore... Co ma takie małe dziecko powiedzieć jak nie wie o co chodzi. Czy nie skazujemy takiego dziecka na pozbawienie życia w normalnej rodzinie z matka i ojcem?

Edytowane przez astro_amator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toleruje pedałów.

Ale nie mogę znieść tego, że oni wszędzie musza robić manifestacje i sie pokazywać chociaż są zupełną mniejszością. Czasami to już tak wykrzykują o swojej odmienności, że usłyszysz o tym wszędzie.

 

 

Pewnie żółtków i czarnuchów też tolerujesz, byle by nie złazili z drzew w dżungli

:angry:

 

ehhh Polsko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy tego nie zaakceptuję-to są chorzy ludzie i powinni się leczyć a nie adoptować dzieci. Pomijając kwestie religijne, zajmuję się dziećmi z domu dziecka od 12 lat i wiem czego im potrzeba, przechodziliśmy z żoną specjalne kursy i od wielu lat duzo czytamy na tematy rodzinne-wychowania dzieci, różne spotkania itd. Mamy piątkę swoich dzieci , jedno z domu dziecka jako rodzina zastępcza a obecdnie udało nam sie zamienić mieszkanie na większe i zakładamy pierwsze w Warszawie Pogotowie Rodzinne . Dostaniemy jeszcze troje dzieci czyli w sumie dziewięcioro. Ostatnią rzeczą jaką potrzebują takie dzieci to kontakt z homoseksualistami czy lisbijkami czy innymi dewiantami-takich ludzi powinno sie leczyć a nie dawać im dzieci. Dzieci potrzebują normalnej rodziny gdzaie jest mama i tata którzy kochają się na wzajem , dzieci i innych ludzi.

Edytowane przez astrokosmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto to powiedzial ale podpisuje sie pod tym.

 

"Tolerancja to brak wiary we wlasne idealy."

 

Pozdrawiam.

 

Ps. Mirku, mysle podobnie jak Ty. Toleruje, ale nie akceptuje. Osobiscie homoseksualizm traktuje jak dewiacje seksualna. Jezeli jest to zwiazek dwoch ludzi o tej samej plci i zamyka sie on na zyciu prywatnym to jest to dlamie do tolerowania. Gdy ci sami ludzie wychodza ze swoja dewiacja na ulice nie jest to dla mnie akceptowalne. Trodno jestem hetero i drazni mnie homo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sumas ja osobiście rozdzielam tolerancję od akceptacji nie można mylić tych dwóch pojęć. Mogę tolerować pedałów ale ich nie akceptuję.

 

Mirku, wydaje mi się, że to byłoby tak, jak byś tolerował, lecz nie akceptował powiedzmy inwalidów, niewidomych, głuchoniemych, ktoś bez nogi czy ręki, mający protezę, chyba na to nie zasługuje?

uważam, że homoseksulaliści, są w takim samym stopniu ułomni.

 

Po prostu mieli pecha, pewnie już w chwili poczęcia, jakieś tam geny się źle połączyły i urodziło się "coś" innego; mężczyzna z duszą kobiety, albo odwotnie. I nie mają kompletnie na to wpływu, to jest wrodzone, a nie nabyte.

 

Leczyć? ale jak? zmiana płci? nie każdego na to stać, odizolować? hmm niby dlaczego, to niezaraźliwe przecież

 

nie zaliczajcie homoseksualistów do zboczeńców seksualnych, bo to już od paru lat, nie prawda:

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualizm

 

po prostu świat się zmienia, albo bardziej filozoficznie, że to nie świat się zmienia, zmieniają się tylko ludzie.

 

pozdrowienia

 

a i żeby było jasne: nie jestem żadnym pedałem, a tym bardziej lesbijką :szczerbaty:

jak baba z babą, to jeszcze zniosę, ale żeby tak chłop z chłopem??... :ha:

Edytowane przez sumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto to powiedzial ale podpisuje sie pod tym.

"Tolerancja to brak wiary we wlasne idealy."

To pewnie motto Świętej Inkwizycji :sterb026::whip::sterb003::lanie:

 

Ja bym podsumował dyskusje tak:

Geje - NIE, lesbijki - TAK (zwłaszcza w błotku) :lol:

 

A swoją drogą to ogórki zapanowały ostatnio na Forum bo "ciekawe" wątki powstają jak grzyby po deszczu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy tego nie zaakceptuję-to są chorzy ludzie i powinni się leczyć a nie adoptować dzieci. Pomijając kwestie religijne, zajmuję się dziećmi z domu dziecka od 12 lat i wiem czego im potrzeba, przechodziliśmy z żoną specjalne kursy i od wielu lat duzo czytamy na tematy rodzinne-wychowania dzieci, różne spotkania itd. Mamy piątkę swoich dzieci , jedno z domu dziecka jako rodzina zastępcza a obecdnie udało nam sie zamienić mieszkanie na większe i zakładamy pierwsze w Warszawie Pogotowie Rodzinne . Dostaniemy jeszcze troje dzieci czyli w sumie dziewięcioro. Ostatnią rzeczą jaką potrzebują takie dzieci to kontakt z homoseksualistami czy lisbijkami czy innymi dewiantami-takich ludzi powinno sie leczyć a nie dawać im dzieci.  Dzieci potrzebują normalnej rodziny gdzaie jest mama i tata którzy kochają się na wzajem , dzieci i innych ludzi.

Witam

Dokładnie jest tak jak piszesz.

Też mam kontakty z dziećmi z rozbitych rodzin i ostatnią rzeczą jaką by te dzieci zakceptowały to jest "krzywa rodzina" w druga stronę.

Jaki przykład dadzą dziecku "rodzice" z 2 facetów? a gdzie mama?

Powywracało się na tym świecie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjeliście wątek złego WPŁYWU na otoczenie (dzieci) tego zjawiska. Chcę zauważyć, że istnieje oczywisty precedens zachowń wobec ludzi z WPŁYWEM

np. choróby zakaźne. Każdy człowiek może zachorować ale traci tym samym prawo do swobodnego poruszania się. W przypadku chorób wenerycznych istnieją precedensy wyroków skazujących za nie poinformowanie partnera.

 

Więc jeżeli dałoby sie udowodnic zły WPŁYW (przy takim lobbingu wątpie) to prawa społeczne homoseksualistów też by zostały automatycznie ograniczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą to ogórki zapanowały ostatnio na Forum bo "ciekawe" wątki powstają jak grzyby po deszczu...

 

A to jest Merak dopiero początek tego, co na tym Forum zacznie się dziać w połowie wakacji... :lol: Czekam tylko na kolejną inwazję małolatów (vide last holidays).

 

A co do tematu, to uważam, że pedały adoptujące dzieci to przypadek analogiczny do wszelkich chorób psychicznych, z którymi mamy do czynienia na co dzień. Tych ludzi trzeba leczyć, a nie utwierdzać w przekonaniu, że to co robią jest czymś normalnym. A tak wogóle, to obserwując dzisiejszy świat w TV mam ochotę się :wymiotuje:

 

 

Pozdro

 

PS. Pozdrawiam także wszystkie lesbijki :icon_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem odmiennosci seksualnych jest prawdopodobnie stary jak świat.Widać że jest ogólnoświatowa zmiana oceny tego faktu.Polska jest z reguły daleko do tyłu a potem nagle sprawa wybucha jak wulkan np. narkomania., mafia Aids.Są różne organicje które wyrażają swoje zdanie i można się za którąs opcją śmiało opowiedzieć.( chociaż swoją drogą dwóch facetów to raczej widze razem na piwie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homoseksualizm jest normalnym zjawiskiem wśród gatunków które za bardzo się rozmnożyły, to taki sposób regulacji natury gdy nie ma natrualnych wrogów, którzy dokonywaliby selekcji. Ma to podłoże genetyczne.

 

A co do adopcji - uważam że w obecych czasach lepiej mieć dwóch kochających "tatusiów" niż być sponierwieranym w domu dziecka (bywam czasem w takim miejscu to mniej więcej wiem jak to wygląda). Ale jednocześnie nie twierdzę że takie dziecko bedzie prawidłowo wychowane. Niestety w 25% tzw. "noramlnych" (czyt. patologicznych) rodzinach dzieci też wyrastaja "spatrzone" w jakiś sposób. Znam kilku homoseksualistów - są to zwylki ludzie i nie sądzę aby ich celem życiowym była adopcja dziecka tylko po to aby wychować sobie obiekt do "zabaw".

 

Uważam, że dyskusja na takie tematy jest potrzebna, dyskusja - a nie kamienie i jajka. Jeżeli ktoś nie toleruje homoseksualizmu to nie jest to powod do takich agresywnych zachowań. Moze jestem przewrażliwiony - ale 1,5 roku temu moje dwie dobre znajome popełniły samobójstwo tylko dlatego że były nietolerowane. Pamiętajmy że homoseksualiści też mają uczucia.

 

PS. Mamy 1,546 zarejestrowanych użytkowników = statystycznie(ok.4%) 61 gejów.

Edytowane przez TomekG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.