Skocz do zawartości

20-ty Bieszczadzki Zlot Miłośników Astronomii - zapisy !!!


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Drobne rzeczy, jak źle kojarząca się flaga, postaci itp można oczywiście łatwo poprawić. Mam zamiar zrobić jeszcze ze dwa, trzy projekty. Wyślę Ci je, @Adamo, na maila zlotowego.

 

9 godzin temu, dobrychemik napisał(a):

Siedem postaci, z czego aż sześciu białych mężczyzn. Jedna jedyna kobieta na uboczu, jakby na doczepkę. Politycznie bardzo niepoprawnie.

Ogólnie jednak, pod względem estetycznym projekt dużo lepszy od "lejka".

 

 

A skąd wiesz? Może pięć z tych osób utożsamia się z płcią żeńską? Lub są to osoby niebinarne? Jeśli szufladkujesz, kto jest mężczyzną, a kto kobietą tylko na podstawie długości włosów i szerokości bioder, to właśnie Twój komentarz jest bardzo niepoprawny. :P 

Dzięki!

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze taka wersja. Nie wiem czy w waszej opinii lepsza niż moje poprzednie, ale ja widze progress.
Innym kolegom też serdecznie gratuluję pomysłów w konkursie, bo każdy ma swój styl tworzenia i trzeba to docenić.
A co zostanie ostatecznie wybrane to już bardziej kwestia gustów jury.
Ja tworzę na spontanie, wtedy wychodzi z zaskakującymi efektami ?

 

xx-zlot.png

Edytowane przez soczi
  • Lubię 3
  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne na naszywkę,  taką z "gumowym" nadrukiem. Z wszystkich wersji chyba ta pierwsza powyżej.
Tylko dlaczego na każdej  te telepiki  wyglądają jak na kaczych lapach, zwłaszcza newton ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2023 o 20:12, soczi napisał(a):

Też sie nie próżnuje w weekend ?  Jak komu przeszkadza ta futurystyczna czcionka to można bardziej zwyczajną.

 

Wszystkie cztery projekty są świetne, ALE trochę wygląda jak wystawa sprzętu. Ludzi tam brakuje!

Astrozlot to zlot przede wszystkim LUDZI, a nie należącego do nich sprzętu.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.02.2023 o 12:04, Ursula napisał(a):

Wrzucajcie zdjęcia do utworzonego katalogu:

https://drive.google.com/drive/folders/1P7FK44jKCjL--lkp8rL-7E-dx4x-kAGd?usp=share_link

Trzeba zalogować się do konta google. Tak zostanie, bo jednak nie chcemy by dodawanie zdjęć odbywało się zupełnie anonimowo.

Jestem zalogowany w googlu, mam uprawnienia tylko do odczytu i nie mogę nic wrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.03.2023 o 13:09, Darek_B napisał(a):

Jestem zalogowany w googlu, mam uprawnienia tylko do odczytu i nie mogę nic wrzucić.

Dodałem w swoim góglu. Można pobrać i wrzucić do wcześniejszego.

https://drive.google.com/drive/folders/1ko3pJmlA-fsyvngGyfBcUIrwN0mMpa8Z?usp=sharing

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe rzeczy umiesz robić Krzysztof :)  A Ja chyba ostatnia już próba ;)  ...choć przyznam, że żaden projekt nie jest idealny.
 

biesz.png.b74173b8f9a596d86b6ff2ddba1dac1a.png
 

A tu chyba najbardziej udana praca. Choć dużo elementów to bardziej kompletna jak na zlotową koszulke ;) ...bez przesadnego udziwniania.
Ja jestem z siebie zadowolony - w końcu :)

biesz4.png.85348d7a02c41c3be127e37df850e203.png
 

biesz-extra2.png.1cb1bafa2f2199b94f4db62ad6ac873a.png                                       
i bardziej spójny stylem:
biesz-extra3.png.806596068b9a3255be3a8735f6e21b3b.png

Edytowane przez soczi
  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, soczi napisał(a):

biesz.png.b74173b8f9a596d86b6ff2ddba1dac1a.png

Ten mi się podoba, tylko literówka się trafiła: "ś" w Miłosnikach.

Patrząc na narysowanego człowieka przypomniała mi się kreskówka z lat 80-tych:

https://pl.wikipedia.org/wiki/La_Linea

https://www.google.com/search?q=balum+balum&tbm=isch&source=univ&ictx=2&sa=X&ved=2ahUKEwjDwPWujub9AhXSmIsKHTPCAhIQw_oBegQIKRAC&biw=1713&bih=918&dpr=1

Edytowane przez M.K.
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.