Skocz do zawartości

Gendler vs Astrokrak


}AURORA{

Rekomendowane odpowiedzi

hmm, myślisz, że byłoby to możliwe? czy Ty, tworząc coś nowego i pragnąc to zaprezentować, potrafiłbyś zingnorować, oskarżenie o plagiat?

Czy niechciałbyś dowiedzieć się chociaż, dlaczego ten ktoś tak sądzi?

Czy nie pragnąłbyś, aby zostało to wyjaśnione?

Czy takie Twoje działania, możnaby nazwać wtedy zamiłowaniem do kłótni?

 

a, że Adam reaguje w ten, a nie w inny sposób? mógłby spokojniej, a mógłby i dużo ostrzej, jedno i drugie jest jest moim skromnym zdaniem do przyjęcia, mając na uwadze, wagę tych oskarżeń.

pozdrowienia

 

Jest dokladnie tak jak mowisz, ale z drugiej strony doswiadczenie pokazuje, ze nigdy nie prowadzi to do niczego dobrego. Po jakims czasie kazdy zapomina kto jest OK, a kto "mieszacz". Niestety...

 

Ale faktem jest, ze trudno nie podchodzic emocjonalnie do czegos, na co poswiecasz caly swoj wolny czas, mimo, ze permanentnie go brakuje - o "uwagach" zony nie wspominajac.

Mozesz sie starac, zeby wszystko bylo zgodne z normami "sztuki", ale i tak ktos ciebie z blotem zmiesza. Zeby nie reagowac, trzebaby byc zimnym draniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, myślisz, że byłoby to możliwe? czy Ty, tworząc coś nowego i pragnąc to zaprezentować, potrafiłbyś zingnorować, oskarżenie o plagiat?

Czy niechciałbyś dowiedzieć się chociaż, dlaczego ten ktoś tak sądzi?

Czy nie pragnąłbyś, aby zostało to wyjaśnione?

Czy takie Twoje działania, możnaby nazwać wtedy zamiłowaniem do kłótni?

Tylko widzisz, w tym przypadku trudno to nazwać poważnym oskarżeniem. Każdy myślący człowiek potrafi zauważyć różnicę między współpracą a wywieszeniem zdjęcia na witrynie, co już wcześniej zauważył Cygnys. Dla mnie od początku było jasne, że to "oskarżenie" jest absurdalne i jedyne co można zrobić to przejść nad tym do porządku dziennego, bo dyskusja na argumenty jest zkazana z góry na niepowodzenie i wiadomo do czego doprowadzi. I tak też się stało niestety ze szkodą dla atmosfery miłości i braterstwa :icon_wink:

Gdyby ktoś nagle ni stąd ni zowąd napisał "Sumas jest z Kamczatki" to czy tak bardzo chciałbyś wiedzieć dlaczego ten ktoś tak myśli i próbował wyjaśnić za wszelką cenę zaistniałe nieporozumienie i dowodzić (marnując swoje siły i zdrowie psychiczne) że wcale z Kamczatki nie jesteś, czy raczej wzruszyłbyś ramionami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ,czytam i ciągle patrze na daty postów . Pisze dzisiaj . Miałem wrazenie ,ze to awaria w dacie . W ten sposób już było . Zbyszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może lekarstwem jest jakieś ekstremalne chłodzenie matrycy?

ogniwo Peltiera, chłodzenie wodne, ciekły azot?

Proponuję CIEKŁY HEL, tylko trzeba dobrze zakorkować, żeby hel II nie uciekł po szyjce!

 

Dziwny efekt NIESYMETRYCZNYCH BIAŁYCH NOCY, nad ranem ciemniejsze?

Kiedy Wu i Lee odkryli niezachowanie parzystości w rozpadzie beta też się zdziwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Dziwny efekt NIESYMETRYCZNYCH BIAŁYCH NOCY, nad ranem ciemniejsze?...

 

Wieczorami więcej oświetlonych okien. Niektóre latarnie też nie świecą przez całą noc. Tak jest w małych wsiach na kielecczyźnie, gdzie często latarnie gasną o północy. U mnie, w Toruniu, o północy gasną światła placu magazynowego OBI, na który mam bezpośredni widok.

No a może ze Słońcem to jak z wielkim piecem - trudno zgasić wieczorem - dlatego łuna tak długo na niebie. A rano zanim się palacze słoneczni obudzą i do pieca dołożą szuflę wodoru... :szczerbaty:

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sumas

Doszły mnie słuchy że podobno pochodzisz z Kamczatki.

Napisz coś jak tam jest, jaki klimat i przyroda, jak się tam żyje itp.

Zawsze chciałem się czegoś dowiedzieć o tym egzotycznym miejscu.

 

 

 

:ha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi sie pewna anegdota, ktora dosyc dobrze oddaje pare wydarzen na forum.

 

Przychodzi gosc do swoich przyjaciol, a oni do niego:

-Wiesz co, nie przychodz juz wiecej do nas

-Ale dlaczego? Co sie stalo? Przeciez tyle juz sie znamy...

-Ostatnio jak u nas byles, to zginelo 1000 zl.

-No,... ale przeciez wszystko sie wyjasnilo, wasz syn zakosil

-Niby tak, ale wiesz... niesmak pozostal

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każda kolejna wypowiedz od wczoraj pogrąża to forum i stacza je w odchłań.

ci którzy uważają je za istotne medium do rozwoju wiedzy w dziedzinie astro, sami je zaśmiecają jak w powyższych postach.

życzę dalszych sukcesów w samozagładzie, chyba że się ktoś z wodzów opamięta i zamknie ten wątek :Salut:

 

nie wiem czy nie zostanę znowu posądzony o jakiś spisek bo większość znowu nie wie o czym piszę.

ale proszę zejdzcie ze mnie :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie wiem o czym piszesz ale weszę w tym jakiś spisek. :lol:

 

Czy możecie już przestać się pultać i wrócić do meritum?

Pytam tak z ciekawości, bez ukrytych intencji.

:Beer::banan::Beer:

Edytowane przez Merak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bym się czepiał to bym napisał np. ze kolorystyka jest mało atrakcyjna.

a ja pytam o powód opóżnienia przedstawienia recenzji sprzętu,

a może mam za wolne łącze i strona się nie otwiera jak należy? :D

 

Jak juz pisalem, serwis startuje dopiero jesien/zima. Artykul demo nie bedzie opublikowany przed startem, bo zwyczajnie, mam cos lepszego, co oczywiscie zwiazane jest z Gendlerem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pisalem, serwis startuje dopiero jesien/zima. Artykul demo nie bedzie opublikowany przed startem, bo zwyczajnie, mam cos lepszego, co oczywiscie zwiazane jest z Gendlerem :)

 

Adam, ja też życzę nowemu serwisowi jak najlepiej, więc może po prostu skasuj tę informację, że artykuł demo będzie dostępny 1 lipca, lub dopisz dwa zdania, że plany się zmieniły i będzie dostępny jesienią. Przecież to 5 sekund pracy.

Bo tak jak jest, to dla kogoś kto nie czyta tej dyskusji może wyglądać trochę nie tego, jakbyś go zaczął robić i nie skończył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skormnym zdaniem ZAPOWIEDZI Z DATAMI które nie są dotrzymane są gorsze od BRAKU ZAPOWIEDZI, lepiej informować CO JUŻ DODANO NOWEGO!

:Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.