Skocz do zawartości

J 23 nadaje z 3 Miasta.


Adam

Rekomendowane odpowiedzi

...a więc juz jest po spotkaniu ;D ;D ;D...

 

...było miło, były Pany (Adam, El i ja), było piwo, rozmowy, wspomnienia, tematy astro i nie tylko...

 

...eeech gdyby nie Internet to byśmy dalekimi wujkami wszyscy byli, a tak ;D ;D ;D

 

Przemas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem Neta ale już Przemas tu był.

Zaliczyłem jeszcze jedno kółko wokół Centrum Sopotu.

"taxi driver" był za 20 min.

Wspomnienia ze studiów ożyły.

Spotkanie Astro było, ale przy dobrej Warce. No i jutro wracam do Piły. Ale czekają nas jeszcze Kudłacze, Borucino i.t.d.

Astromaniacy wszystkich krajów łączcie się...

He he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a więc juz jest po spotkaniu ;D ;D ;D...

 

...było miło, były Pany (Adam, El i ja), było piwo, rozmowy, wspomnienia, tematy astro i nie tylko...

 

...eeech gdyby nie Internet to byśmy dalekimi wujkami wszyscy byli, a tak ;D ;D ;D

 

Przemas

 

...oczywiście zapomniałem dodać, ze El przyszedł na spotkanie ze swoją niezwykle rezolutną sześcioletnią córą, która, jak tak dalej pójdzie, może kiedyś zrewolucjonizować światową astronomię :o :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszem wobec i każdemu z osobna zawczasu wiadomym się czyni, co następuje:

 

W okolicach 22 lipca dojdzie w Trójmieście do kolejnego spotkania astrobraci. Osoby przebywające w tym czasie w zasięgu serdecznie zapraszamy na pozbawioną wszelakiego umiaru degustację piwa - najprawdopodobniej w sopockim barze "Bulaj" (na wydmach, z bezpośrednim wyjściem na plażę, kilkaset metrów na północ od hotelu "Grand").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz Darku abym zakwaterował się w tym hotelu?

 

a co Miras! jak szaleć to szaleć - nocka za 700 albo 800 PLN, piękny widok na morze i plażę, na której dwóch Panów wypowiedziało kiedyś słynne: "Czasem człowiek musie sobie trochę polatać" ;D ;D ;D

 

co o tym sądzisz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. dzięki. Znam w Gdańsku miejsce gdzie można sensowniej wydać 800zł nawet na czterech by starczyło. Bardzo fajnie mieszkało mi się w hoteliku dwie, trzy kamieniczki od tego starego dźwigu nad Motławą co to w nim jest muzeum morskie. Tylko nazwy tego hoteliku nie pamietam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszem wobec i każdemu z osobna zawczasu wiadomym się czyni, co następuje:

 

W okolicach 22 lipca dojdzie w Trójmieście do kolejnego spotkania astrobraci.

 

Czy to aby dla uczczenia 22 Lipca ???. Mam nadzieję, że nie.

Szkoda tylko, że do tak daleko i będę się musiał zadowolić jedynie duchową obecnością. ;)

 

P.S.

Czy aby ten wątek jest we właściwym dziale?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Mirka:

 

W przypadku "Grand Hotelu" nie musielibyśmy daleko Cię nieść. Gdyby co...

 

 

Do SSW:

 

Nie chodzi o Święto Odrodzenia Polski :)

 

"Bulaj" jest kafejką położoną tuż przy plaży. Stamtąd obserwowaliśmy ostatnie zaćmienie Słońca. Teraz pewnie też wyjdziemy z kuflami na zewnątrz (widnokrąg czyściutki od kierunku N aż po SSW - nomen omen!) i popatrzymy co tam już wzeszło. Może Mars nas zastanie...

Zatem chodzi w poważnym zakresie o "zjawiska i obserwacje astronomiczne" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem chodzi w poważnym zakresie o "zjawiska i obserwacje astronomiczne" ;)

 

Tak tak i troszkę tematyki sprzętowej też trzeba poruszyć szczególnie ten rozstaw nóg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba ja będę jechał po południu do Gdańska właśnie 22 lipca i przez Kaszubu dokładnie przez Kościerzynę, Żukowo mogę Cie zabrać niestety wracam 23 wieczorem lub 24 rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pewnie też wyjdziemy z kuflami na zewnątrz (widnokrąg czyściutki od kierunku N aż po SSW - nomen omen!) i popatrzymy co tam już wzeszło. Może Mars nas zastanie...

 

Proponuję po...pracować conajmniej do godz 3!! (23.07) i odszukać widoczną gołym okiem słynną Mirę Ceti, w tym momencie będącą na niebie w azymucie 116st i wysokości 17st. Ja też popatrzę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znaczy to, że na spotkanie zabieramy "zwykły" szklany sprzęt, czy tylko będziemy patrzeć przez refraktory "kuflowe"

Tym razem postaram się być. Przemas możemy się wybrać razem po robocie.

 

Czarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znaczy to, że na spotkanie zabieramy "zwykły" szklany sprzęt, czy tylko będziemy patrzeć przez refraktory "kuflowe"

Tym razem postaram się być. Przemas możemy się wybrać razem po robocie.

 

Czarek

 

spoko, zgadamy się jakoś i po pracy uderzymy na Sopot ;D ;D ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.