Skocz do zawartości

Rzeszów


wozlu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Witam

z okolic Rzeszowa...

:banan:  :szczerbaty:  :szczerbaty:  :szczerbaty:  :banan:

 

Czy jeżeli mieszkam w centum Rzeszowa (niestety) to też jestem "z okolic" ??

Chętnie nawiąże kontakt (przynajmiej w sieci) z kimś o podobnych zainteresowaniach, gdyż w moich zmaganiach jestem narazie sama

 

Pozdrawiam PDKARPACIE od Oleszyc przez Jarosław, Przeworsk, Łańcut aż do Krosna (wszystko nie dalej jak "rzut beretem")

 

Stonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ten temat jest po to, aby poznać obserwatorów z okolic Rzeszowa...

:banan:  :szczerbaty:  :szczerbaty:  :szczerbaty:  :banan:

Witam z Łowiska. Pewnie i tak nie wiecie gdzie to jest. Przy krajowej 19 miedzy Rzeszowem, a St. Wolą. Jestem początkujacy i na razie mam do dyspozycji tylko oczy. ("Na razie") Cześć. Pozdro.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

Mieszkam 7 km od Rzeszowa, w Rudnej W. Coś to spotkanie nie może dojść

do skutku. Najwyższy czas podjąć decyzję o spotkaniu, wzajemnym poznaniu

i ewentualnym uzgodnieniu poczynań na przyszłość. Kto jest za niech się

odezwie.

W.D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i do Biłgoraja niedaleko :Beer:

 

He, he. Do Biłgoraja to ja pojechałem po lornetki Meade 10x50.

 

A kiedyś bywałem tam przejazdem, gdy jeżdziłem na studia do Lublina. Nie zapomnę miejsca przy dworcu PKS, takiego, gdzie król piechotą chodzi :D . Zaszedłem tam raz, bo musiałem i od tej pory trzymałem się od niego z daleka. Myślałem, że tak wyglądają te miejsca tylko na tureckiej prowincji. :ha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

Mieszkam 7 km od Rzeszowa, w Rudnej W. Coś to spotkanie nie może dojść

do skutku. Najwyższy czas podjąć decyzję o spotkaniu, wzajemnym poznaniu

i ewentualnym uzgodnieniu poczynań na przyszłość. Kto jest za niech się

odezwie.

W.D.

 

Oj, nie może, nie może. Ja już obiecałem spotkanie pod niebem Bistiemu i Szymkowi i na obiecankach się skończyło. Albo brzydka pogoda, albo marne samopoczucie. Teraz też nie czuję się najlepiej, ale będę śledził wątek, czy coś się wykluje.

 

W każdym razie dobrze, że tutaj na forum zaczyna się tworzyć jakaś konkretna podkarpacka grupa. Może w końcu powstanie subforum Podkarpacie i może nie tylko na subforum się skończy. :Beer:

Edytowane przez Robert_Bodzoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam się  czym zabrać, ale nie wiem gdzie i (narazie jeszcze) nie mam z czym :Cry:

 

To dobra wiadomość. Oczywiście chodzi mi o pierwszą część zdania :D .

Ja mam Taurusa 270, ale nie mam samochodu. Może rzeczywiście jak już noce będą wcześniej zapadać uda się zorganizować jakiś wieczorny zlot. Teraz szykuje się ładna pogoda, ale mam ponownie problemy ze zdrowiem. Może po następnej pełni, gdzieś na przełomie września i października.

 

W każdym razie jeżeli zbierze się jakaś grupa to mogę udostępnić teleskop na noc, i dać pod opiekę Bistiego, Szymka lub Ariesa (jeżeli ja nie będę mógł pojechać <_< ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Do końca tygodnia jestem jeszcze w Leżajsku k. Rzeszowa, oczywiście zabrałem telpa i lornetkę, i przewiozłem to 600 km, jesli kroji sie jakieś lukanko w wiekszej grupie w okolicy to pisał bym się, dzis pogoda nie szczególna ale, mam nadzeje że się niedługo przejasni..Pozdr Robert

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.