Skocz do zawartości

Jodłów 2005 , oficjalny termin zlotu .


PiotrZ

Rekomendowane odpowiedzi

Jesienny zlot w Jodłowie odbędzie się w dniach od 29 września (czwartek) do 2 października (niedziela) . Mamy zarezerwowany ośrodek na 38 miejsc . Dodatkowo cztery miejsca w domku letnim . Jodłów znajduje się w Kotlinie Kłodzkiej ok 15 km od Międzylesia . Mamy z wys 860 m npm wspaniale odkryte niebo południowe i zachodnie . Zgłoszenia proszę wysyłać do mnie na e-mail : Baxter@kki.pl . Na każde zgłoszenie odpowiem . Zapraszamy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę aby zgłoszenia wysyłać na podany e-mail . Dostaję wiadomości na forumową pocztę którą mam i tak cały czas zapchaną i muszę czyścić żeby odebrać nowe wiadomości . Maile od razu drukuję i wpinam do specjalnej teczki "Jodłów 2005" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki obserwacyjne doskonałe (860m npm). A po ciężkiej nocy można wybrać się na Śnieżnik albo do Czech na obiadek albo po piwko. ZAPISYWAĆ SIĘ!!!!!

Ogólnie rzecz biorąc warunki obserwacyjne pomiędzy 860 a 890 m npm są podobno najkorzystniejsze.

Powiem w tajemnicy że są tylko dwa takie miejsca w Polsce. :banan:

ps.

Pierwsze to Jodłów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak , najlepiej poczytać stronę firmową ośrodka .

 

http://www.jodlow.hg.pl/indexpl.html

 

Na tą chwilę mamy 32 zgłoszenia i w ośrodku pomału miejsca będą się kończyć .

 

Teraz odpowiem na pytania które zadawaliście przy rezerwacjach .

 

Czy zabiorę 60-tkę ? Oczywiście , z tym teleskopem byłem już w Bieszczadach , Bielęcinie i na Kudłaczach więc w Jodłowie też musi być .

 

Prawie w każdym mailu jest prośba o pokój 2-osobowy . To niemożliwe bo tych dwójek jest niewiele . Można za to zgrabny pokoik zamówić w domach agroturystycznych poniżej ośrodka (zgłoszenia też do mnie)

 

Część pokoi w ośrodku ma własne łazienki a dla pozostałych jest kilka łazienek na każdym piętrze (ładne łazienki w kafelkach)

 

Dojazd dla niezmotoryzowanych : do Międzylesia można dojechać pociągiem , to spora i znana stacja ze względu na bliskość granicy . Dalej można autobusem który jedzie do ok 2/3 drogi od ośrodka . Dalej asfaltówka jest za wąska dla autobusu . Pozostanie ok 3-4 km piechotą lub stopem .

 

W ubiegłym roku płaciliśmy po 15 zł bez pościeli i 20 zł z pościelą i oddzielnie posiłki . Teraz będę chciał wynegocjować zryczałtowny pakiet za dobę z pobytem , posiłkami , kiełbasą na grilla i koszulką w cenie . Muszę tylko wiedzieć ile będzie osób bo im więcej tym taniej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ośrodek są już 35 zgłoszenia na 38 miejsc więc "czwórki" zrobić się nie da B) . Tak więc mogę zaproponować wygodne pokoje w domach agroturystycznych niedaleko . Jeżeli się zdecydujesz to napisz na wskazany mail dopóki są wolne tam miejsca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ośrodek są już 35 zgłoszenia na 38 miejsc więc "czwórki" zrobić się nie da  B) . Tak więc mogę zaproponować wygodne pokoje w domach agroturystycznych niedaleko . Jeżeli się zdecydujesz to napisz na wskazany mail dopuki są wolne tam miejsca .

 

A jak cenowo wygląda pobyt w takim domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zastałem dziś Pani Grażynki - szefowej z Jodłowa i nie znam jej propozycji zryczałtowanych kosztów za pobyt i posiłki . Jest też kwiestia czy chcemy trzy posiłki czy tylko późne śniadanie i późną obiado -kolację . Ten drugi wariant byłby tańszy w pakiecie a kto chciałby raniutko coś przekąsić to mógłby dodatkowo sobie coś zamówić z menu na stółówce (już odpłatnie). Przyjeliśmy też że w ośrodku rezerwujemy spanie w opcji z pościelą . W domku letnim pełna dowolność .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z otrzymanym mailem : koszt pakietu dla

jednej osoby dorosłej to 136 zł za dwa noclegi . Jeżeli chcesz trzy noclegi

to dolicz 53 zł . W skład pakietu wchodzi pobyt , śniadania i

obiado-kolacje, kiełbasa grillowa bez ograniczeń + koszulka zlotowa :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dostałem kilka pytań na temat domu agroturystycznego ponizej ośrodka . Jest to nowy dom z czterema trzy-osobowymi pokojami o dobrym standardzie . Najważniejsze jest to że jest położony zaledwie 200-300 m poniżej ośrodka . Ceny w pakiecie takie same a wyżywienie w ośrodku .

 

Mam w tej chwili 42 zgłoszenia i lista zostanie zweryfikowana 15 września . Jeżeli ktoś w zgłoszeniu podał tylko Nick np: Rasputin - 4 miejsca a nie zapłaci to z listy będę musiał wykreślić . Wszyscy zainteresowani otrzymali nr konta na przedpłatę .

 

Tak więc myślę że ok 10 osób spokojnie będzie można przyjąć dodatkowo na zlot biorąc pod uwagę jeszcze wolny w połowie dom agro .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.