Skocz do zawartości

Jodłów 2005 , oficjalny termin zlotu .


PiotrZ

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym przypomnieć że rezerwacje mają tylko te osoby które za pakiet zlotowy zapłaciły . Nie mogę robić rezerwacji dla osób które czekają na prognozę pogody i albo przyjadą albo nie . Poczekam do poniedziałku wieczorem i opublikuję listę osób które na 100 % będą na zlocie i nie uwzględnię zgłoszeń typu :Nick + żona i dwoje dzieci i zero kontaktu ze mną potem . Nie mogę blokować miejsc innym pewnie poważnym zgłoszeniom .

 

Proszę o zrozumienie bo zarezerwowaliśmy cały ośrodek i miejsca w agroturystyce i zgłoszeń mam więcej niż miejsc ale część z tych zgłoszen wydaje się być niepoważna .

 

Sądzę że ok 8-10 osób się wykruszy więc do pełnego zapełnienia miejsc na zlocie po niedzieli będę mógł kilku z Was zaprosić co uczynię :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak myślałem , jedna "niepewna" osoba odwołała cztery miejsca a dwie następne też się wykruszyły ze zlotu . Mamy więc 6-8 wolnych miejsc na Jodłów i to w ośrodku . Jeżeli ktoś ma ochotę "pojodłować" to proszę o info na mail :

Baxter@kki.pl . Do zobaczenia w górach B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie mogę się doczekać. :Beer:

Wspaniałe niebo np. tu ,towarzystwo i mnóstwo nowego sprzętu.

A kopalnię uranu nie ominę znówu zwiedzić.Te piękne fluoryty z nadrukiem takahasi na ścianach. :ha:

Dla przypomnienia fotki z zeszłorocznego zlotu.

galeria 1

i galeria 2

galeria 3

i jeszcze trochę moich wypocin

wypociny Darka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Klasycznie moge zabrac jedna osobe ze sprzetem na trasie W-wa <> Zlot.

Bede ruszal w czwartek (29.09) wczesnym popoludniem z okolic srodmiescia. Tak aby zalapac sie jeszcze na nocke z czwartku na piatek. Moge zabrac kogos z W-wy lub po drodze. Info na PW.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny na ponowną wyprawę  :Beer: Muszę też zaliczyć kopalnię uranu, bo w zeszłym roku tam nie byłem.

 

To na kopalnie i ja sie wybiore. Obiecalem dziecku uzupelnic nasza kolekcje mineralow :) Na Snieznika tez sie wybiore z checia, bo w zeszlym roku dotarlem z dzieckiem jedynie do schroniska.

 

Pozdrawiam.

 

PS. Brenardynka chyba miala ewidentnie dosyc po ostatniej wycieczce i nie bedzie probowac ponownie tego numeru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Jodłów "rodzinnie" już załatwiony... tera tylko astronomia!!!

A zaliczyć można np:

- Śnieżnik

- Czarną górę - fajny wyciąg

- kopalnie uranu

- jaskinie niedźwiedzia

- muzeum ziemi - jaja i ślady dinozaurów!!!

- stary wapiennik

- Sanktuarium Matki Śnieżnej na Iglicznej

- ogród bajek - po drodze do Sanktuarium

- wodospad wilczki

- twierdzę w Kłodzku

... jest gdzie ładzić przez dwa dni... :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz do Kletna drogą na Stronie Śląskie i za Stroniem na Jaskinie niedźwiedzia a po drodze po lewej jest kopalnia...

 

Z Jodłowa to najlepiej do Bystrzycy, tutaj z obwodnicy skręca się na Pławnicę, Idzików i wjeżdza się na Puchaczówkę, zjeżdza się do Siennej i przy wyciągach "Czarna Góra" w prawo jakieś 5km drogą do Kletna (nie trzeba jechać do Stronia).

 

(to moje rodzinne okolice :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Żałuje że tym razem nie wyrobię się finansowo żeby pojechac na zlot :( Zycze jednak wszystkim uczestnikom bardzo gwiezdnej pogody !! i pozdrawiam serdecznie wszystkich uczestników poprzdniej, wiosennej edycji bieszczadzkiej !

 

P.S

 

Dla chętnych szukających minerałów polecam lasek wokół wejścia do kopalni uranu w Kletnie - można tam znlaeżć całkiem ładne fluoryty (podobno część materiału skalnego z kopalni wysypywano bezpośrednio w otoczeniu szybu i dlatego jest tam łatwiej znaleźć cos ciekawego)

Aha - no i warto przejechać się przez Międzygórze żeby pooglądać cudaczne chałupy :-)

 

Pozdrawiam

Łukasz Wieteska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.