Skocz do zawartości

Luneta Yukon 6-100x100


Robert_91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam do sprzedania lunete obserwacyjną Yukon 6-100x100. Chyba nie muszę wam przedstawiać jej parametrów ani zalet. Sami z własnych doświadczeń i doświadczeń znajomych wiecie, że to solidny sprzęt na długie lata. Lunetę zakupiłem w sklepie internetowym Delta Optical 2005-07-04 czyli niecałe dwa miesiące temu. Luneta posiada jeszcze ponad 22 miesiące gwarancji !!! Luneta jest w stanie idealnym. Zaróno obudowa, optyka, pokrowiec nie mają żadnych śladów użytkowania. Nigdzie nie znajdziecie żadnej ryski czy zadrapania. Posiadam komplet osłon na obiektywy, komplet dokumentów, nawet karton w którym przyszła luneta jest w stanie idealnym. Ten sprzęt niczym się nie różni od zamówionego w sklepie a możesz zyskać ponad 150 zł. Lunety używałem bardzo rzadko. Tylko do obserwacji księżyca i obserwacji przyrodniczych. Nigdy nie była transportowana żadnym pojazdem ani narażona na inne możliwości uszkodzenia. STAN jest naprawde IDEALNY !!! Każdemu kto poda mi maila wyśle wyraźne fotki.

 

 

CENA to około 850 zł (do małej negocjaacji)

 

 

Moje dane kontaktowe to:

 

mail: robertnowogard@o2.pl

 

kom. 505-676-390

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Robert_91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.