Skocz do zawartości

Wstępne wyniki.


lemarc

Rekomendowane odpowiedzi

W grupie zagadek trudniejszych, prawidłowej odpowiedzi udzielili w kolejności czasowej:

Zagadka nr.6 : Janusz Płeszka, godzina 20:09.58,

ocenił czas ekspozycji (na oko) = 25+3 minuty,

Stanisław Świerczyński godzina 20:28.04, ocenił czas ekspozycji na 30 minut, Heniek, godzina 22:00.40, jego ocena wynosi 29 minut.

Prawidłowa ocena to równo 30 minut i tu najbliższy prawdy jest SSW, którego ogłaszam zwycięzcą. Niezależnie od tego pozostali dwaj też są godni pochwały.

Zagadka druga z trudniejszych dla J.Płeszki okazała się dzicinnie łatwa i on pierwszy udzielił poprawnej odpowiedzi (20:35.04). Jako drugi do tej pory odgadł poprawnie Heniek (21:14.12). Gwiazdą o której mowa to 61 Cygni.

Pierwsza z zagadek łatwych - nr 8, Jako pierwszy prawidłowo odpowiedział J.Płeszka (20:13.10), druga poprawna odpowiedź w wykonaniu SSW (20:17.52)

Gromada kulista na zdjęciu to M22 w Strzelcu.

 

Prawidłowej odpowiedzi na zagadkę nr. 9, jako pierwszy udzielił J.Płeszka (20:15.59), drugi Bocian (20:17.09), jako trzeci SSW (20:17.52)

Dziękuje za udział w zabawie i gratuluję zwycięzcom oraz pozostałym uczestnikom.

Ponieważ zabawa się rozkręciła nieco, postanowiłem odejść od formuły raz na tydzień i posyłać następne w przypadkowych terminach, w miarę pojawiania się nowych pomysłów do odgadnięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Januszowi wiedzy i szybkości oraz Heńkowi równie wielkiej wiedzy. Heniek ubiegł mnie z 61 Cygni i ja już nie dawałem odpowiedzi.

Czy jednak wyniki zostały podane nieco nie za wcześnie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Januszowi wiedzy i szybkości oraz Heńkowi równie wielkiej wiedzy. Heniek ubiegł mnie z 61 Cygni i ja już nie dawałem odpowiedzi.

Czy jednak wyniki zostały podane nieco nie za wcześnie? ;)

Być może trochę wcześnie, ale w zasadzie odpowiedzi padły. Gdybym miał wyliczać wszystkich w kolejności po 24 godzinach, to jeszcze bym nie skończył pisać posta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Lechu! proponuję daleko idące zmiany w regulaminie bo inaczej zabawa straci sens jak nasza trójca tylko się będzie bawić a reszta czekać na nasze wyniki. (niebawem pewnie zaczną obstawiać typy ;))

Nie publikuj od razu wyników Wyg w kategorii Limited bo młodzi się zfrustrują do reszty, daj im szansę też się pobawić i odpowiedzi dawaj najwcześniej po 3 dniach a potem dopiero nasze z priv poza konkursem oczywiście.

Pozwól młodym pisać odpowiedzi na forum, to bardzo dydaktyczne podejście bo uczy odpowiedzialności za swoje słowa.

Kategoria Open, proponuję też publikowanie odpowiedzi na forum i tu jest wolna amerykanka, czyli wszyscy mają równe prawa !!!

Dzięki za dobrą zabawę i pomyśl nad tymi zmianami ??? :):D ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.