Skocz do zawartości

MAM FMO!!!


piotrusb

Rekomendowane odpowiedzi

Sponsora nie znalazłem, może tu ktoś z forum się zgłosi na ochotnika ;) Chociażby jakiś montaż ;)

E, nie przesadzaj, swoich kolegów chcesz skubać? To niehonorowo.

ps: TVN już przyjechał, ale jeszcze będzie materiał w planetarium chorzowskim robiony, więc sponsorzy - spieszyć się już niewiele czasu zostało do podziękowań ;)

Żarty żartami, a tu jest naprawdę interes do zrobienia. Z polskimi dystrybutorami astro może być cienko, bo wydaje mi się, że obroty mają słabe, to i budżety reklamowe niewielkie. Choć też warto spróbować.

Ale na Twoim miejscu napisałbym przede wszystkim, już jutro, list do działów marketingu takich firm jak HP/Compaq, Dell, Fujitsu/Siemens, Vobis, czy co tam jeszcze w komputerowym światku jest na topie, w takim mniej więcej duchu:

"Szanowni Państwo,

W dniu 30.08.2005 odkryłem (uczestnicząc w programi FMO Spacewatch) planetoidę XXXX, stając się w ten sposób najmłodszym odkrywcą planetoidy w Polsce (to odpowiednie linki do artykułów o Tobie).

Dokonałem tego nie tylko przy pomocy wielkiego teleskopu w Teksasie, ale przede wszystkim za pośrednictwem swojego komputera podłączonego do Internetu.

Wydaje mi się, że może być to interesujący temat do wykorzystania w reklamie Państwa produktów: uczeń gimnazjum, dokonujący odkrycia nowego ciała niebieskiego za pomocą Państwa komputera...

Oczekuję na Państwa propozycje do dnia XXXXX.'"

Potem oczywiście namiary na Ciebie i Twoich rodziców, a następnego dnia wykonałbym jeszcze telefon, czy dotarło do odpowiedniego człowieka.

Myślę, że 5-6 cyfrowe sumy powinny wchodzić tu w grę.

Co o tym sądzicie?

Edytowane przez BBwro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

W dniu 30.08.2005 odkryłem (uczestnicząc w programi FMO Spacewatch) planetoidę XXXX, stając się w ten sposób najmłodszym odkrywcą planetoidy w Polsce (to odpowiednie linki do artykułów o Tobie).

Dokonałem tego nie tylko przy pomocy wielkiego teleskopu w Teksasie, ale przede wszystkim za pośrednictwem swojego komputera podłączonego do Internetu.

Wydaje mi się, że może być to interesujący temat do wykorzystania w reklamie Państwa produktów: uczeń gimnazjum, dokonujący odkrycia nowego ciała niebieskiego za pomocą Państwa komputera...

Oczekuję na Państwa propozycje do dnia XXXXX.'"[/i]

 

ciekawe baaaaardzo ciekawe :szczerbaty::szczerbaty::szczerbaty::szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj cos takiego zaznaczylem:

 

59607.gif

 

Odpowiedzieli mi nastepujaco:

 

Trail too long - could be a satellite, a meteor or diffraction spike from a bright star. It may even be a real FMO but is much too long to recover.

 

Zapytalem ich czy sprawdza to jakos dokladniej ciekawe co odpisza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.