Skocz do zawartości

[Postulat] Forum o fotografii


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

a r.ziomber, poszukaj w sieci fotografii Jesiona, naprawdę warto
Widzialem i calkowicie sie z ta teza zgadzam :) Naprawde - serdecznie gratuluje. Ale w niczym nie zmienia to mojego pogladu - posty mozna pisac na juz istniejacych miejscach do tego przeznaczonych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem i calkowicie sie z ta teza zgadzam :) Naprawde - serdecznie gratuluje. Ale w niczym nie zmienia to mojego pogladu - posty mozna pisac na juz istniejacych miejscach do tego przeznaczonych.

Można pisać tam, można pisać tu i jeszcze gdzie indziej.

 

Proszę mnie wciągnąć na członka! Znaczy - wpisać na listę członków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdecydowanie "ZA" tak temu subforum jak i innym które zyskają poparcie 20 osób . Tu zobaczę pewnie zdjęcia naszych forumowiczów i o to chodzi . Na inne specjalistyczne fora tematyczne nie mam fizycznie czasu zaglądać . Dodatkowo pomysłodawcy o ile się zgodzą będą moderatorami tych mini-for więc wyzwala to dodatkową motywacje u nich .

 

Nareszcie pomysł który integruje środowisko , brawo :przytulasie:

 

Zawsze chciałem żeby AF było forum jak w rodzinie , czyli dla każdego coś miłego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc tak samo w tym wątku otrzymałem odpowiedz od administratora, ze jesli ktos jest przeciw to niech nie zabiera glosu bo to nie jest glosowanie :unsure:

 

Nie prowokuj, chcesz zeby admin mnie pogonil? ;)

Adamo jest za, tylko przez zaklucenia w transmisji cos sie popsulo :szczerbaty:

 

A tak btw - pisalem juz o tym, ze osoby ktore byl "przeciw" nie beda mialy dostepu do tych forow? Nawet ich nie zobacza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przeciw!

Za chwilę ktoś wpadnie an pomysł żeby dołożyć dział o dotacjach z UE  :lol:

To jest forum Astronomiczne!

Właściwie masz rację ale bywają czasem i ASTRONOMICZNE BZDURY.

 

Poczytaj wątek OD POCZĄTKU,

nie ma miejsca na sprzeciw W TYM WĄTKU!

 

Jesion nie liczy POPARCIA NETTO lecz saldo po stronie MA. :Salut:

 

A co do dotacji unijnych - gdyby mogły być przeznaczone na sprzęcik to KONIECZNIE ZAKŁADAJMY TAKI WĄTEK! :banan:

Edytowane przez cygnus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prowokuj, chcesz zeby admin mnie pogonil? ;)

Adamo jest za, tylko przez zaklucenia w transmisji cos sie popsulo :szczerbaty:

No tak, ostatnio mam jakieś kłopoty z transmisją danych ;)

A tak btw - pisalem juz o tym, ze osoby ktore byl "przeciw" nie beda mialy dostepu do tych forow? Nawet ich nie zobacza :)

O to mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że to nowe forum będzie także dla fotografii tradycyjnej, bo właśnie stałem się właścicielem aparatu Praktica BX20 a tak na marginesie to myślę, że wielu stałych bywalców tego forum lubi cykać fotki dzienne ja uwielbiam :rolleyes: i ten pomysł jest ok tylko ciekaw jestem jak to ma wyglądać. :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.