Skocz do zawartości

[Postulat] Nowinki techniczne


sumas

Rekomendowane odpowiedzi

no nie będzie, bo juz raz głosowałeś :Beer:

no chyba, że Twój głos liczy się podwójnie :szczerbaty:

pozdrowienia

 

ale właśnie w warunku, który podałeś:

http://astro-forum.org/Forum/index.php?s=&...ndpost&p=148136

wychodzi na to, że musi być oczko, czyli prowodyr-prowokator :szczerbaty: + poparcie 20-tu użytkowników,

tak więc, mario2000 musimy jeszcze uzbroić się w cierpliwość :rolleyes:

pozdrowienia

Edytowane przez sumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wychodzi na to, że musi być oczko, czyli prowodyr-prowokator + poparcie 20-tu użytkowników

sumas ty to zawsze musisz się wygadać - jak to mówił krasnoludek nadszyszkownik poprostu "d.pa nie prowokator" :D

 

No faktycznie mój błąd brakuje dwóch głosów a więc:

 

Poszukujemy dwóch ochotników, jednego śmiałka który postawi nas nad przepaścią i następnego który pozwoli nam wykonać wielki krok naprzód.

 

Czyli otworzyć nowy dział Nowinki techniczne

 

 

ps. Tylko nie głosować na dwie ręce. Wiem wiem, mama uczyła ze przykład trzeba brać z góry ale w tym wypadku lepej tego nie róbmy. :ha:

Edytowane przez mario2005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje kwestia "wlasciciela" i "moderatora". Inicjatorem dzialu byl Sumas, a wiec on musi dostac uprawnienia regulaminowo. Jako ze obial takie obowiazki w dziale Foto, proponuje nadac jest takze Mario, za walke o ten dzial :)

 

Jezeli sa jakies protesty to teraz.

 

A reszta moze juz zajac sie rozkrecaniem tego dzialu.

 

W tej chwili pracuje nad pomyslem, ktory ma odciac ludzi, ktorym te fora przeszkadzaja. O ile na stronie glownej mozna sobie zamknac box z danymi forami, o tyle w "ostatnich postach" chyba nie da sie tego w tej chwili wylaczyc.

 

Ale cos wymysle. W najgorszym wypadku przeniesie sie to wszystko do forum rownoleglego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze obial takie obowiazki w dziale Foto, proponuje nadac jest takze Mario, za walke o ten dzial

 

Jezeli sa jakies protesty to teraz.

 

Czułem że mi się dostanie. Sam nie wiem czy się z tego cieszyć bo to mój debiut. Myślę że w razie gdybym miał trudności zawsze moje obowiązki może przejąć osoba najbardziej zasłużona dla działu.

 

Ale jeśli są jakieś protesty to bardzo proszę zabrać głos.

 

 

 

 

W tej chwili pracuje nad pomyslem, ktory ma odciac ludzi, ktorym te fora przeszkadzaja. O ile na stronie glownej mozna sobie zamknac box z danymi forami, o tyle w "ostatnich postach" chyba nie da sie tego w tej chwili wylaczyc.

 

Czy nie można zrobić tak że w Panelu kontrolnym każdy wybiera sobie który dział mu przeszkadza??

Ja np. nie głosowałem za fotografią gdyż została już zatwierdzona. Sam jednak fotografuję a dział bardzo mi się podoba i nie chciałbym go stracić z oczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.