Skocz do zawartości

Forum Astroamator.pl


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

coś jest nie tak z samą stroną - po wejsciu otrzymuję komunikat:

 

Warning: Can't connect to MySQL server on 'and.pl' (111) in /var/set/virtual/and.pl/httpd/astroamator/jkoiczc/config.inc.asr on line 7

 

Warning: MySQL Connection Failed: Can't connect to MySQL server on 'and.pl' (111) in /var/set/virtual/and.pl/httpd/astroamator/jkoiczc/config.inc.asr on line 7

Can't connect to MySQL server on 'and.pl' (111)

 

cokolwiek by to znaczyło :- :- :-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak albo siedzi w gorącej serwerowni z gorącym browerem i nie wie co zrobić z tym

 

Warning: MySQL Connection Failed: Can't connect to MySQL server on 'and.pl' (111) in /var/set/virtual/and.pl/httpd/astroamator/jkoiczc/config.inc.asr on line 7

Can't connect to MySQL server on 'and.pl' (111)

 

pozdrawiam

Seba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pomóżcie koledze jak potraficie, zamiast roztrząsać tutaj objawy na dziesiąta stronę :o

 

Janusz a może ty pomożesz :

"Moja znajoma w honolulu ( kontakt jedynie sms-em ) , kupiła teleskop , taką rure na podstawce i nie działa. Potrafisz to naprawić ?"

 

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos dekielka, to przypomniala mi sie fajna historia. Jeszcze w dawnym systemie

wyszedlem na dach swojego bloku w celu podziwania jakiejs kometki. Blok byl budowany w latach 70tych, a zbiorcza antena TV na nim stojaca nie byla oczywiscie konserwowana

od tego czasu. Jak na zlosc jedna z przerdzewialych lin trzymajacych antene musiala

puscic podczas mojej obserwacji. No i antenka runela 4 pietra w dol (dobrze, ze byla

noc i nikt nie wygladal przez okno, bo zabralaby go ze soba).

 

Na dachu natychmiast zjawila sie polowa populacji mojego bloku. Nikt tak nie dziala

na nerwy, jak pozbawienie ludzi dwoch kanalow TVP (wtedy nie bylo wiecej).

 

Wezwano oczywiscie milicje. Panowie milicjanci okazali sie wyrozumiali, dla nastolatka

z teleskopem. Chyba przekonaly ich te przerdzewiale liny i brak brzeszczota w moim

astronomicznym ekwipunku. No ale jak juz przyjechali na interwencje, to chcieli popatrzec przez Newtona. Jakos do glowy im nie moglo wejsc, ze przez teleskop

mozna patrzec z boku. Najlepsze, ze na poczatku chcieli patrzec z reki (bez statywu)

i oczywiscie wycelowali teleskop "dupka" w kierunku nieba. Jak im powiedzialem, ze

trzeba odwrotnie, to sie zastosowali, ale dekielka nie zdjeli, po czym z bolesnym

westchnieniem: "leeeee nic nie widac" oddali mi teleskop, zarekwirowany wczesniej

przez dwoch funkcjonariuszy ORMO miejszkajacych w moim bloku.

 

Pozdrawiam,

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.