Skocz do zawartości

Rio de Janeiro [Galeria: Adam_Jesion]


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Ta ! Bracia ! Jeden czarny drugi biały! I Jeszcze może bliźniacy? No weź tu zgadnij. LOL

 

Hehehe, "The Brothers" to gory. Na tym plega "wymyk". Gdyby oni byli bracmi, to juz nie byloby to "niezwykle". A moze sa? Widzisz - w Brazyli czarni mieszaja sie z jasniejszymi. To calkowicie prawdopodobne. Poznalem tam dwie siostry, jedna dokladnie czarna jak smola, druga wlanie taka latynoska mulatka.

 

Podkresle jeszcze raz - gdyby nie bylo gor, to zdjecia nie byloby godne dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje Lampka :helo: tym bardziej, że zapewnie wszyscy dopatrywaliśmy się jakiś ukrytych przesłań, zamierzeń Adama, a nie zagadki geograficzno-familijnej :D

ale to świetna zabawa była :Beer:

pozdrowienia

Edytowane przez sumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje, ze to zacheci nas wszystkich do patrzenia troche inaczej na fotografie nawet landszaftowa. Uwazam, ze jezeli fotografujemy krajobraz to element ludzki nadaje dodatkowego wymiaru fotografii. Oczywiscie nie czesto zdarza sie az tak oczywista forma, jak ta w Rio, ale nawet zdjecie panoramy gor, gdzie widze malutkiego rozwerzeste pozwala mi skupic sie nad takim zdjeciem dluzej.

 

W mojej ocenie, gdyby z tego zdjecia zabrac tych "braci" to zdjecie stracilo by 80% w swoim odbiorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale podejżewam Adamie, tylko z tego powodu, że wiedziałes jak te góry się nazywają

i dlatego "polowałeś" tak z kadrem, żeby właśnie jakiś dwóch i tylko dwóch "braci" zkadrować

teraz się to wydaje absolutnie oczywiste, ale bez tej wiedzy już nie, tym większe gratulacje za "błysk" Lampki :)

pozdrowienia

Edytowane przez sumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale podejżewam Adamie, tylko z tego powodu, że wiedziałes jak te góry się nazywają

i dlatego "polowałeś" tak z kadrem, żeby właśnie jakiś dwóch i tylko dwóch "braci" zkadrować

teraz się to wydaje absolutnie oczywiste, ale bez tej wiedzy już nie, tym większe gratulacje za "błysk" Lampki :)

pozdrowienia

 

Oczywiscie - fotografia powstaje w twojej glowie, a nie na kliszy. Po to wlasnie jest tytul. On naprowadza. Bez tytulu nie ma tej fotografii. Ogladajac fotografie mistrzow mozna odniesc wrazenie, ze dany kadr powstal fartem. Abslutnie tak nie jest. Wiadomo, ze z czasem zaczyna robic sie intuicyjnie, ale wiele kadrow jest naprawde solidnie inscenizowanych, czy to wypatrujac jak polujacy lowca, czy tez wplywajac na swiat i kadr tak, zeby uzyskac swoja wizje. Tym sie wlasnie rozni fotografia od robienia zdjec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
A mnie się ostatnio przypomniało o tym zdjęciu i konkursie przy okazji oglądania meczu piłki nożnej na piasku, na plaży w Brazylii.

Pozdrawiam i nieśmiało przypominam się co do obiecanego ponad rok temu w ramach nagrody zdjęcia.

Piotr

 

Niestety, właśnie ostatnio gadałem z Sumasem, jak tu grzechy odkupić :) Będzie odszkodowanie :szczerbaty: . Zastanowię się, jak to załatwić i dam Ci znać na priwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, właśnie ostatnio gadałem z Sumasem, jak tu grzechy odkupić :) Będzie odszkodowanie :szczerbaty: . Zastanowię się, jak to załatwić i dam Ci znać na priwie.

 

Adamie, czy mógł byś te fotki chociasz troszku większe podesłać, albo gdzieś zamieścic chciaż by żeby 1280x1024 miały, żeby na tapetkę wrzucić. Moga też i inne fajne być :) Copy Right oczywiście zastrzerzony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.