Skocz do zawartości

JODŁÓW 2005


oskar

Rekomendowane odpowiedzi

No i po zlocie, w każdym razie dla mnie. Dzisiaj doatrłem do domu via impreza w Wałbrzychu.

Zlot jak zwykle super. Pogoda przez pierwsze dwa dni jednak słaba, co zachęcało do integracji :Beer: , niekiedy, zwłaszcza na drugi dzień rano, bolesnej B)

 

Jak się rozpakuję i ochłonę pokażę kilka swouch zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem już w domu. Zlot bardziej kameralny niż Bieszczady, niebo nie było zbyt łaskawe, ale sprzet był w użyciu więc nie było tak źle ;) Przybywa zielonych laserków. W Jodłowie były dwa miecze Jedi :D Piękne okolice pozwalają na organizowanie wycieczek m.in. do Kopalni Uranu, Muzeum Ziemi oraz długich wędrówek po górach :szczerbaty: Do tego trzeba mieć przewdnika, nam się udało, Tomek zna się na mapie i dobrze prowadzi po górskich szlakach :notworthy: Do następnego razu :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą pogodą nie było tak źle. To w końcu początek października, więc nie ma cudów. W nocy z piątku na sobotę od 2 do 4 było nawet dobrze, tylko rosiło się wszystko dość szybko. A integracja była kosmiczna :).

Ocena ogólna 4...może nawet 4+... :Beer: Ja pooglądałem sobie różnisty sprzęcik i naocznie poznałem jego możliwości. Polecam wszystkim takie zloty i odloty. :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pszczyna tez juz w domu

bylo naprawde super , dawno tak nie odpoczalem i sie nie odstresowalem jak w Jodlowie :Beer: okolica piekna , niebo w nocy troche zachmurzone , ale i tak udalo sie troche poobserwowac ,

co najwazniejsze towarzystwo dopisalo - atmosfera jak zawsze byla super - milo bylo zobaczyc starych znajomych jak i tych nowo poznanych , az nie chcialo sie wyjezdzac ! zazdroszcze wszystkim ktorzy mogli zostac do poniedzialku na zacmienie , my niestety jutro do pracy :/

 

pozdrawiamy

Marcin&Marzena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to chyba prawie wszędzie była dużo lepsza widoczność niż w Jodłowie :szczerbaty: . Ale nie żałuję. Do wielkiego księżyca zostało jeszcze parę dni, więc może jeszcze zdążę gdzieś wyskoczyć za miasto, a Wielki Zlot w Jodłowie jest tylko raz do roku. Było super. Pozdrawiam wszystkich :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zlot uznaje za bardzo udany. Chcialbym podziekowac Dziadkowi za wiele cennych wskazowek i porad. Kopalnia wiedzy. Wdzieczny jestem rowniez za obwiezienie mnie po okolicznych gorach. Prawda jest ze po zoladkowej gorzkiej zmieszanej z czeskim piwem niepewnie sie czulem. Do zobaczenia przy nastepnym zlocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich uczestników zlotu w Jodłowie.

Niestety moja przygoda z Jodłowem zakończyła się w piatek wieczorem pobliskiej wiosce Pisary. Parę osób prawdopodobnie widziało wdzięczny zadek mojego samochodu wystający z pobliskiego rowu.

Jak to dobrze, że mury oporowe robią takie solidne.

Pomimo szczerych chęci (chyba już nie muszę tego udowadniać), zabrakło mi 5 km. Jestem jednak dobrej mysli że załapię się kiedyś na impreze integracyjną. Pozdrawiam

:angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wróciłem jako ostatni (dopiero dzisiaj)

Jak zdążyłem sie przwyczaić zlot był udany(tym razem baedziej kameralny) co ma też swoje plusy.

tak na prawde to jedna nocka w połowe była uadna,a zaćmienie na które liczyłem też nie doszło do skutku :szczerbaty:

ale to i tak dobrze

B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wróciłem jako ostatni (dopiero dzisiaj)

Jak zdążyłem sie przwyczaić zlot był udany(tym razem baedziej kameralny) co ma też swoje plusy.

tak na prawde to jedna nocka w połowe była uadna,a zaćmienie na które liczyłem też nie doszło do skutku :szczerbaty:

ale to i tak dobrze

B)

Tego zaćmienia to nie masz co żałować, przecie to żadna rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle, ze sie znajda. Trzeba przemyslec sprawe i zrobic z tego wydarzenie medialne. Ciekawe ile mozna zebrac osob? Ja sie pisze juz dzisiaj.

 

Wątek jak zorganizować wyjazd na zaćmienie w Turcji już jest

 

http://astro-forum.org/Forum/index.php?showtopic=10017&hl=

 

Jutro udam się do agentki u której zawsze załatwiam wyjazdy i się dowiem co i jak mozę będzie w stanie zaproponować coś innego niż to co znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do Jodłowa 2005

 

sorry że dopiero dziś ale mój "laptop" :angry:

od pon popadł w odchłanie matrixu i dopiero wczoraj ożył :notworthy:

a na nim miałem zdjęcia

 

Cóż tu opowiadać Zlot jak zwykle to wspaniałe przeżycie

i pod względam Astro jak i ponownego spotkania po pół roku przyjaciół :Beer:

 

Pierwszy raz zabrałem do Jodłowa obie moje Babu (Dziadek był drugi raz)

wiązało to się z tym że zamiast byczyć się cały dzień w schronisku musiałem

udzielać się turystycznie po Kotlinie Kłodzkiej

ale warto odwiedzić tą wspaniałą okolicę

 

oto mała galeria:

 

Zmiana_rozmiaruIMG_3185.JPG

czapka tradycyjnie...

 

Zmiana_rozmiaruIMG_3267.JPG

manewry niebieskich na Czarnej Górze

 

Zmiana_rozmiaruIMG_3304.JPG

Zmiana_rozmiaruIMG_3318.JPG

muzeum ziemi w Kletnie

 

Zmiana_rozmiaruIMG_3327.JPG

piękna Jesień

 

Zmiana_rozmiaruIMG_3396.JPGZmiana_rozmiaruIMG_3410.JPGZmiana_rozmiaruIMG_3450.JPG

Zmiana_rozmiaruIMG_3473.JPGZmiana_rozmiaruIMG_3478.JPG Kłodzko

 

Zmiana_rozmiaruIMG_3498.JPGZmiana_rozmiaruIMG_2754.JPG Spotkania z miejscową ludnością

 

Zmiana_rozmiaruIMG_2767.JPGZmiana_rozmiaruIMG_2769.JPG Lądek Zdrój

 

Zmiana_rozmiaruIMG_2780.JPGZmiana_rozmiaruIMG_2817.JPG

Zmiana_rozmiaruIMG_2820.JPG Kopalnia złota w Złotym Stoku

 

Zmiana_rozmiaruIMG_2828.JPG Wystawa tabliczek prewencyjnych :szczerbaty: (na zdjęciu 1/100)

 

Zmiana_rozmiaruIMG_2843.JPG Podziemny wodospad w Złotym Stok

 

w zimie jestem w kotlinie na nartach co drugi tydzień ale nigdy nie ma czasu się "poszwendać"

 

a jak się weźmie 2xBabu to nie ma wyjścia :D:ha:

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich uczestników

 

i do Zobaczenia za rok

 

:Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.