Skocz do zawartości

Komentarz polityczny ala Farben Lehre


Rekomendowane odpowiedzi

Mirku, jakiej przeglądarki internetowej używasz?

Jeśli możesz oglądać rozmaite animowane reklamówki na stronach Onetu czy innych, to pewnie nie zassałeś do końca i dlatego się nie uruchamia. Spróbuj może tak:

ściągnij sobie to http://www.bielack.got.pl/pic_forum/judasz.swf i potem przeciągnij na otwarte okno Internet Explorera. Powinno zagrać.

PS. Ściągnij to za 10 minut, bo jakoś mi się wolno ładuje na serwer (to jest 1.7Mb)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eksplorerem poszło od razu. Wielkie dzieki wrto było się pomeczyć.Fajny kawałek. Przejechali się prawie po wszystkich. Jakieś ze dwa miesiące temu widziałem na kanale telewizyjnym teledysk zrobiony bodaj pod aferę Rywina i w ogóle duzo tam było krytycznego o politykach i o telewizji tylko nie pamiętam na jakim to było kanale może ktos to zna . Nie wchodzi w rachubę żadna telewizja publiczna ani TVN, Polsat też nie bo jego nie mam w ogóle. To było cos jak tele5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...moim skromnym zdaniem kawałek jest totalny ;D ;D ;D

 

...i nie ważna jesta sama muza i jej rodzaj ale "spigułkowana" krótka treść będąca pięknym obrazem tego gówna jakie się panoszy ostatnio w "tiwi" i prasie...

 

...no i ten niskobudżetowy "teledysk" ;D ;D ;D - niby zmieniają się tu tylko zdjęcia ale wiadomo o co chodzi ;D ;D ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...chodzi o flash(ka) playera 6...

 

Możesz jaśniej? ???

 

Tak 'mię' krzyczy jak uruchamiam stronkę - propnuje mi instalkę, ale jako że jestem ostatnio pozbawiony czasu (taka czarna dziura w job'ie), to nie zawracam sobie tym głowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.