Jump to content

jotwu

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by jotwu

 1. Oferta nieaktualna, można zamknąć temat.
 2. Jak w temacie sprzedam okular Explore Scientific 92° LER 12 mm 2". Okular w idealnym stanie (sklepowym). Mam go od maja, kilka razy był w wyciągu, jest dla mojego montażu za ciężki. Okular taki jak w poniższym linku: ES 12 92 Cena 1500zł +przesyłka.
 3. Wszystkie fotki Księżyca wykonane przez Loxley'a wraz z opisami nadają się na oddzielny, magiczny album. Chętnie bym taki kupił.
 4. ES 4,7 mm - oferta nieaktualna, można zamknąć temat.
 5. Okular ES 6,7mm sprzedany, 4,7 mm aktualny.
 6. Sprzedam okulary: ES 4,7 mm (82*) 1,25" i ES 6,7 mm (82*) 1,25". Stan b. dobry, nie widać śladów użytkowania. Cena 450zł za każdy + koszty przesyłki.
 7. Mnie w teleskopy.pl życzliwy pan szybko i dobrze doradził.
 8. Problem rozwiązany do edka 80 kupiłem oprawy na filtr dedykowane: Oprawa na filtr słoneczny za 19 zł, dokupiłem folię za 8 zł i efekt końcowy na zdjęciach.
 9. Oferta nieaktualna. Można zamknąć temat.
 10. Sprzedam Sky-Watcher MAK 127 OTAW z wyciągiem 2" (zdjęcia poniżej). W zestawie znajdują się następujące akcesoria: • Wyciąg okularowy 2'' • Okular LE 28 mm / 2" • Złączka kątowa lustrzana 90° 2" z przejściówką na 1,25". • Szukacz optyczny 6x30 • Szyna mocująca w standardzie Vixen / Meade / Sky-Watcher Do maczka dodaję również filtr słoneczny ND5 i dorobione w Astrokraku pokrętło ostrości (są na zdjęciach) pozwalające dużo precyzyjniej łapać ostrość, oryginalne oczywiście jest w komplecie. Maczek ma 4-5 lat, ale był używany sporadycznie i jest w bardzo dobrym stanie (jakieś dr
 11. Właśnie, pamiętam jak były w Astrokraku, ale wtedy nie były mi potrzebne.
 12. Obejmy są tanie tylko chyba jakiś problem jest z dobraniem rozmiaru.
 13. Wychodzi na to, że chyba trzeba szukać obejm plastikowych i wkleić folię ND5 lub kupić gotowy filtr w Delcie. tylko teraz jakie obejmy?
 14. Z tego co napisał Paweł 103 powinienem brać tego Oriona tylko nie podają jego średnicy wewnętrznej.
 15. Dziękuję za informację. Zastanawiam się tylko czy zmieści się na odrośnik (zewnętrzna średnica ok. 114mm), czy trzeba będzie go zdejmować. W Delcie poradzili mi też taki filtr; Filtr Baader ASSF 80 i mam teraz dylemat który lepiej kupić.
 16. Oferta nieaktualna, proszę o zamknięcie tematu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.