Jump to content

execve

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  120
 • Joined

Community Reputation

6 Neutral

About execve

 • Rank
  Regulus

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Sprzęt astronomiczny
  Tal 100RS, Omegon EQ-500

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przymierzam się do zakupu okularu Vixen LV 6 mm lub Baader Classic Ortho 6 mm. Jeżeli ktoś ma na sprzedaż, proszę o podesłania oferty przez PW.
 2. Rezerwacja zwolniona. Okular jednak zostaje ze mną. Proszę o zamknięcie tematu sprzedaży. Dzięki!
 3. Cześć, sprzedam fajny okular o dość dużym, 68 stopniowym, polu. Daje on bardzo dobre obrazy w całości pola już w f/6 (nie miałem okazji sprawdzić jak to wygląda w szybszych teleskopach). Wiem za to, że do popularnej Synty 8" moim zdaniem jest on docelowy. Okular wielokrotnie porównywany do TV Panoptic 35 mm 2". Stan bardzo dobry. Na soczewkach jest kilka drobinek kurzu (do zdmuchnięcia). Sprzedaję ponieważ zmieniłem setup i celuję w krótsze ogniskowe. Cena 625 zł z przesyłka, i jest to cena już ostateczna. Zdecydowanych kupujących zapraszam na PW. Dziękuję.
 4. Szaleństwo, ale może ktoś skorzysta. Ostatnia obniżka na 615 zł z moją przesyłką. Taniej już nie będzie. Najwyżej zaczeka w walizce na nowy setup.
 5. Sprzedany. Można zamknąć temat. Dziękuję!
 6. Mała aktualizacja ceny, 660 zł z przesyłką do końca miesiąca, potem wycofuję z giełdy. Nie wysyłam za pobraniem.
 7. Hop. Mały update ceny, 660 zł z przesyłką do końca miesiąca, potem wycofuję z giełdy. Nie wysyłam za pobraniem.
 8. Cześć! Wygląda na samicę bażanta.
 9. Pod młotek idzie okular Baader Morpheus 6.5 mm (https://deltaoptical.pl/okular-baader-morpheus-6-5-mm-2-1-25-quot) w bardzo dobrym stanie. Sprzedaję to co daje producent, czyli okular w oryginalnym kartoniku, zatyczki, muszla oczna, extender, żółto-czarne etui z materiału. Cena jaka mnie interesuje to 700 zł z wliczoną przesyłką.
 10. Sprzedam okular Baader Morpheus 4.5 mm (https://deltaoptical.pl/okular-baader-morpheus-4-5-mm-2-1-25-quot) w bardzo dobrym stanie. Sprzedaję to co daje producent, czyli okular w oryginalnym kartoniku, zatyczki, muszla oczna, żółto-czarne etui z materiału. Cena jaka mnie interesuje to 700 zł z wliczoną przesyłką.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.