Jump to content

execve

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  151
 • Joined

Community Reputation

10 Neutral

About execve

 • Rank
  Antares

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Sprzęt astronomiczny
  Tal 100RS, Omegon EQ-500

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Parka 9 mm - rezerwacja (oczekuję na przelew).
 2. Rezerwacja. Oczekuję na przelew. Dziękuję!
 3. A jednak, cena lekko w dół, 800 zł z przesyłką do paczkomatu. Bardzo dobry okular do ekstremalnych powiększeń. Oferta ważna do połowy przyszłego tygodnia, potem kończę ogłoszenie i zamykam temat sprzedaży.
 4. 10 mm, 15 mm i 25 mm - rezerwacja (oczekuję na przelew). Reszta aktualna. Dziękuję.
 5. Nowa cena, 475 zł z przesyłką do paczkomatu. Temat aktualny do połowy przyszłego tygodnia, potem wycofuję ofertę i zamykam sprzedaż.
 6. Nowa cena, 162 zł z przesyłką do paczkomatu. Temat aktualny do połowy przyszłego tygodnia, potem wycofuję ofertę i zamykam sprzedaż.
 7. Aktualizacja cen i stanów. Ceny zawierają wysyłkę: Vixen LV 4 mm - oryginalny kartonik, jedna oryginalna zatyczka - 325 300 zł SPRZEDANY Vixen LV 6 mm (2 szt to bino) - brak kartoników, obie zatyczki oryginalne - 325 300 Pozostała jedna sztuka 275 zł Vixen LV 9 mm (2 szt. do bino) - oryginalne kartoniki, oryginalne zatyczki - 350 325 300 zł/sztuka Vixen LV 10 mm - oryginalny kartonik, jedna oryginalna zatyczka - 325 300 275 zł Vixen LV 15 mm - brak kartonika, jednak oryginalna zatyczka - 325 300 275 zł Vixen LV 20 mm - brak kartonika, jedna oryginaln
 8. 4 mm i 6 mm (jedna sztuka) w trakcie realizacji. Pozostałe nadal aktualne, zapraszam.
 9. Sprzedam okular wyprodukowany kiedyś przez Vixena (tzw. "circle v") dla Celestrona. Okular w stanie bardzo dobrym, jedynie bateria jest do wymiany. Okular miał służyć w szukaczu, jednak plany zmieniły się i nie jest już potrzebny. Cena jaką chciałbym uzyskać to 200 zł z wliczoną przesyłką. Ku mojemu zdziwieniu znalazłem ofertę dokładnie tego samego okularu, z innym podświetlaniem, na stronach Delty: https://deltaoptical.pl/okular-podswietlany-or-12-5-mm Moja cena jest jednak bardziej przystępna, więc warto
 10. Explore Scientific Focal Extender 2x 2'' nadal dostępny.
 11. Aktualizacja ceny w pierwszym poście. Dla niezdecydowanych - więcej obniżek nie przewiduję
 12. execve

  Ostrzeżenie!

  @dobrychemik to spójrz na tą różnicę czasu. Skok w przeszłość/przyszłość? A mówią, że to niemożliwe.
 13. Sprzedam okular Tele Vue, Nagler 2.5 mm w bardzo dobrym stanie. Do okularu jest oryginalne opakowanie. Cena 920 820 zł z przesyłką po mojej stronie. Zainteresowanych zakupem zapraszam na PW.
 14. Jak najbardziej sprawdzają się w bino i mono Porównując do ortho, zleży kto co lubi, ja sprzedałem Fujiyama i zostałem przy Vixenach, ale to kwestia indywidualna.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.