Jump to content

5660

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About 5660

 • Rank

 1. Cały czas pojawiają się ogłoszenia, tylko ich data ważności jest różna. Najświeższe wisi tu. Przede wszystkim w ogłoszeniu chodzi o bibliografię "tradycyjną" - publikacje naukowe albo branżowe. Ale, ale... wszystko zależy od tego posta. Może któryś z nich rzeczywiście jest na odpowiednim poziomie. To oceni komisja rekrutacyjna. W razie wątpliwości lepiej o czymś wspomnieć, niż nie wspomnieć... Opowieści przy ognisku o gwiazdach... to zależy. Na ognisku obozowym w Załęczu? W ramach instruktorki harcerskiej? W ramach warsztatów organizowanych dla dzieci na koloniach? To się liczy.
 2. Pozwolę sobie przypomnieć temat. Robię to, bo być może znajdziemy miejsce jeszcze dla jednego chętnego. Chętnych zapraszam do nadsyłania kandydatur czym prędzej.
 3. Najwyraźniej nie jest. Zresztą i tak najważniejsze jest CV i przebieg samej rozmowy kwalifikacyjnej. Co nie znaczy, że komisja nie przeczyta z uwagą listu czy innych dodatkowych dokumentów, jeśli takie otrzyma.
 4. Hmm, a które konkretnie tak się jawią? Chciałbym zwrócić Waszą uwagę na fakt, że wymagania dodatkowe ex definitione zwiększają szanse kandydatów, ale nie powodują odrzucenia ludzi ich niespełniających, a jeśli przyjrzeć się dokładnie wymaganiom niezbędnym w zakresie wykształcenia to wychodzi, iż niezbędnym minimum jest ukończony I stopień i to w zasadzie dowolnego kierunku. Może jednak warto spróbować?
 5. Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, Jak zapewne niektórym wiadomo, w Łodzi, w ramach EC1, powstaje nowoczesne planetarium. Sprzęt już prawie zainstalowany, kompetentny i dynamiczny zespół się rozkręca... Znajdzie się u nas jeszcze jedno miejsce dla osoby zainteresowanej podjęciem pełnoetatowej pracy w charakterze prezentera pokazów. Z ogłoszeniem i informacjami o naborze można się zapoznać tutaj. W razie pytań kontaktujcie się bezpośrednio na adres e-mail: t.banys@ec1lodz.pl
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.