Jump to content

ARNAV

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About ARNAV

 • Rank
  Alderamin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mak zakupiony. Dziękuję
 2. Kupię MAKa 150 w dobrym stanie
 3. Teleskop został zarezerwowany.
 4. Wiem że brak możliwości wysyłki bardzo ogranicza grono potencjalnych kupujących, po korespondencji z jednym z forumowiczów postanowiłem spróbować sprzedać teleskop w częściach. Chodzi mi o główne składowe , lustro główne, lustro wtórne, tubę, "zawiasy tuby" wyciąg, dobson. Jeśli znalazło by się kilku chętnych na te części(wszystkie) wtedy mógłbym tak sprzedać. Oczywiście pierwszeństwo ma kupujący całość Cena za wszystko 1350 zł
 5. Sprzedam niespełna roczny kolimator laserowy Baader, sprawny stan bdb. Cena 140zł
 6. Sprzedam soczewkę Barlowa Tele Vue Powermate x 2 . Soczewka niespełna roczna użyta kilka razy stan bardzo dobry. Sprzedaję w oryginalnym opakowaniu .Cena za jaką chciałbym sprzedać soczewkę to 1250 zł .
 7. Sprzedam GSO dobsona 10" z podniesionym w astrokraku lustrem. Teleskop w stanie bdb ma niecały rok(niestety zgubiłem gdzieś papiery do niego) Sprzedaję to co na zdjęciach, niestety nie posiadam kartonów do niego , dlatego odbiór najlepiej osobisty (Częstochowa) lub dowiezienie przeze mnie .
 8. Kupię tubę OTA jak w tytule, stan bardzo dobry.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.