Jump to content

czakiczakiczaki

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  141
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About czakiczakiczaki

 • Rank
  Regulus

Informacje o profilu

 • Skąd
  Zabrze
 1. Organizatorem jest Akademicki Klub Turystyczny "Watra" z Gliwic, którego jestem członkiem, oraz Towarzystwo Karpackie. Ja tylko przekazałem wiadomość, bo pomyślałem, że wśród dalekich obserwatorów, ten temat może wzbudzić zainteresowanie.
 2. Może to lekki offtop, ale myślę, ze ktoś może być zainteresowany karpatami wschodnimi i będzie chciał się dokształcić topograficznie, pooglądać ciekawe zdjęcia, posłuchać pasjonujących relacji, a przede wszystkim zawiązać nowe znajomości z ludźmi, którzy często bywają w tych rejonach i mogą dostarczyć ciekawych informacji na temat DO. Zapraszam wszystkich na "Rumunalia" w Chatce studenckiej na Pietraszonce, slajdowisku poświęconym głównie Karpatom wschodnim. http://www.akt.gliwice.pl/cms/component/content/article/8-ogloszenie/131-rumunalia2011glowna
 3. Witam wszystkich pod długiej nieobecności, ale! Wybieram się w Czarnochorę, mamy zamiar przejść od Pop'a Ivana do Bliźnicy w Świdowcu, przez Howerlę, m. Jasinję. Pytanie: gdzie kierować obiektyw, żeby przywieźć coś interesującego w kierunku dalekich obserwacji?
 4. Data: 10.11.10 Czas: ok. 14:00 Miejsce: Nosal 1206m.n.p.m Cel: Skrzyczne 1257m.n.p.m Odległość: Tylko 83 km
 5. Sygnał z tej anteny na Łysej Horze jest odbierany na <werble> Ślęży.
 6. ja niestety zlądowałem w domu na 21 i pobiegłem na swój PO na jeseniki, ale było już za późno, żeby cokolwiek uwiecznić, choć coś widać było.
 7. Może jeszcze cała grań tatrzańska, żeby było łatwiej kontury w hardzie wyłapać?
 8. To straszne! Zapadła się główna grań Tatr na czele z Kopą kondracką, Goryczkowymi Czubami które powinny być w tle!!
 9. vrg z samej góry widoczność była średnia później zrobiła się mała dziura to pomyślałem, żeby walnąć może coś na DO. btw. z samej góry nie widać Chocza. Przeszukam kompa, może znajdę zdjęcie własnego autorstwa Tatr z Krupowej przy o wiele lepszej widoczności. Edit: 26.01.08 09.09.08
 10. Witam i się dzielę wczorajszym wieczornym spontanicznym wypadem na krupową. Mleko zachodzącego słońca ograniczało wszystko do 60 km. Tarty z czarnego szlaku z Sidziny Wielki Chocz z tego samego miejsca.
 11. W ramach nowości na DO, ostatnio zaczęło mi wyskakiwać takie interesujące okienko. Mam nadzieje, że to mój komputer wariuje i DO jednak nie są zawirusowane.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.