Jump to content

mateusz

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  2028
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

38 Neutral

About mateusz

 • Rank
  DalekieObserwacje.eu
 • Birthday 06/22/1984

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.dalekieobserwacje.eu
 • Facebook / Messenger
  3671353

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Katowice
 • Zainteresowania
  poszerzanie horyzontów, w realu i nie tylko w markecie
 • Sprzęt astronomiczny
  wszystko, co do poszerzania horyzontów człowiek posiadać winien

Recent Profile Visitors

1611 profile views
 1. Nie dodales najwazniejszego, ze choc to nie najdalsza obserwacja, to bez watpienia jedna z najciekawszych w historii DO. Co wiecej, moze ja wykonac co najwyzej kilkadziesiat osob na Ziemii :-) A zeby bylo jeszcze ciekawiej, to kryje sie za nia niezwykla historia bohaterstwa naszych ludzi gor!
 2. Witajcie, zapraszamy w poniedziałek (11.08) o godzinie 8:00 na dalekieobserwacje.eu. Przedstawimy obserwacje, która według naszej wiedzy jest udokumentowanym rekordem świata odległości obserwacji. Robimy to z tym większą przyjemnością, że to nie my do niej dotarliśmy, tylko ona dotarła do nas. Nasi Przyjaciele z odległego kraju uznali polską społeczność dalekich obserwatorów jako, tu cytat, najważniejsze miejsce na świecie, do którego wieść o rekordzie powinna dotrzeć. Przy całej wielkości tego osiągnięcia i wiążącego się z nim przedsięwzięcia logistycznego, jest to wielkie wyróżnienie
 3. Czesc, Wyjasniajac watpliwosci, dzial poszerzamy horyzonty w ramach astropolis powstal jako forum dyskusyjne czytelnikow strony dalekieobserwacje.eu. Sluzy wymianie wiedzy I osiagniec dalekich obserwatorow, w szczegolnosci publikacji zdjec dalekich obserwacji badz z nimi blisko zwiazanych. Jesli potrafisz uzasadnic zwiazek stadionu z dalekimi obserwacjami, prosze publikuj dalej. Jesli nie, pozwol ze przeniose je do innego dzialu tematycznego, jesli w ogole taki znajduje sie na tym portalu. Pozdrawiam, Mateusz
 4. Myślę Wojtek, że z tym efektem wow jeszcze nie wszystko stracone. Na DO osiągnięcie Bulizzora zobaczą wszyscy, którzy na forum nie zaglądają, a to już chyba idzie w setki tysięcy odbiorców... W każdym razie jest czym się pochwalić, wielkie brawa dla Autora i czekamy na równie dobre wyniki z Polski.
 5. Hmmmm nie doszło. Wyślij proszę jeszcze na team@dalekieobserwacje.eu. Dzięki.
 6. Cześć. Jak najbardziej działajcie we własnym zakresie, każdy może wrzucać na osobnej stronie/stronach swoje bieżące osiągnięcia, które niekonicznie są wizytówką autora, ale niosą wartość dodaną dla obserwatorów z danej okolicy. Wtedy DO będzie, i do tego w redakcji zmierzamy, wisienką na torcie dorobku zdjęciowego każdego z Was, będziemy publikować tylko to, czym w szczególności chcecie się pochwalić na szerszym forum. Miejsce na linki do Waszych "dzienników zdjęciowych" znajdzie się bez problemu. Proszę, nie zniechęcajcie się w sytuacji, gdy Wasze zdjęcia nie są publikowane na DO. Co praw
 7. Fantastyczne! A masz 1,5 kadru w prawo - będzie Łysa do kompletu? Podeślij mi proszę oryginały na mateusz@dalekieobserwacje.eu - wrzucimy na DO.
 8. No proszę, jedno z większych osiągnięć roku, a zrobiłeś to tak niesmiało Gratuluję. Jeśli nie masz nic przeciwko, wrzucimy na DO.
 9. To mi wygląda na statek płynący kursem kolizyjnym z Tobą Tylko że dostał efektu rozciągnięcia w pionie i, bardzo ładnie swoją drogą, wytworzył się obraz wtórny w płaszczyźnie prostopadłej.
 10. Ciekaw jestem, bo nie byłem, jak się chodzi po Fatrze. To takie' beskidzkie Tatry', czy 'tatrzańskie Beskidy'?
 11. Chyba jakieś nowe standardy panują już w DO, skoro taką widoczność nazywasz taką sobie Jeżeli dobrze kojarze, to taka obserwacja jeszcze nie pojawiła się w internecie
 12. W teren Panowie! NA nizinach, choć nic nie widać, to widać, że wyżej przejrzystość musi być idealna.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.