Jump to content

mateusz

Społeczność Astropolis
 • Posts

  2028
 • Joined

 • Last visited

About mateusz

 • Birthday 06/22/1984

Retained

 • Member Tittle
  DalekieObserwacje.eu

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.dalekieobserwacje.eu
 • Facebook / Messenger
  3671353

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Katowice
 • Zainteresowania
  poszerzanie horyzontów, w realu i nie tylko w markecie
 • Sprzęt astronomiczny
  wszystko, co do poszerzania horyzontów człowiek posiadać winien

Recent Profile Visitors

1796 profile views

mateusz's Achievements

38

Reputation

 1. Nie dodales najwazniejszego, ze choc to nie najdalsza obserwacja, to bez watpienia jedna z najciekawszych w historii DO. Co wiecej, moze ja wykonac co najwyzej kilkadziesiat osob na Ziemii :-) A zeby bylo jeszcze ciekawiej, to kryje sie za nia niezwykla historia bohaterstwa naszych ludzi gor!
 2. Witajcie, zapraszamy w poniedziałek (11.08) o godzinie 8:00 na dalekieobserwacje.eu. Przedstawimy obserwacje, która według naszej wiedzy jest udokumentowanym rekordem świata odległości obserwacji. Robimy to z tym większą przyjemnością, że to nie my do niej dotarliśmy, tylko ona dotarła do nas. Nasi Przyjaciele z odległego kraju uznali polską społeczność dalekich obserwatorów jako, tu cytat, najważniejsze miejsce na świecie, do którego wieść o rekordzie powinna dotrzeć. Przy całej wielkości tego osiągnięcia i wiążącego się z nim przedsięwzięcia logistycznego, jest to wielkie wyróżnienie dla każdego, kto tworzy polską społeczność DO. Czyli dla Was. W imieniu autorów rekordu składam wszystkim podziękowania za poszerzanie światowych horyzontów Pozdrowienia, redakcja DO
 3. Czesc, Wyjasniajac watpliwosci, dzial poszerzamy horyzonty w ramach astropolis powstal jako forum dyskusyjne czytelnikow strony dalekieobserwacje.eu. Sluzy wymianie wiedzy I osiagniec dalekich obserwatorow, w szczegolnosci publikacji zdjec dalekich obserwacji badz z nimi blisko zwiazanych. Jesli potrafisz uzasadnic zwiazek stadionu z dalekimi obserwacjami, prosze publikuj dalej. Jesli nie, pozwol ze przeniose je do innego dzialu tematycznego, jesli w ogole taki znajduje sie na tym portalu. Pozdrawiam, Mateusz
 4. Myślę Wojtek, że z tym efektem wow jeszcze nie wszystko stracone. Na DO osiągnięcie Bulizzora zobaczą wszyscy, którzy na forum nie zaglądają, a to już chyba idzie w setki tysięcy odbiorców... W każdym razie jest czym się pochwalić, wielkie brawa dla Autora i czekamy na równie dobre wyniki z Polski.
 5. Hmmmm nie doszło. Wyślij proszę jeszcze na team@dalekieobserwacje.eu. Dzięki.
 6. Cześć. Jak najbardziej działajcie we własnym zakresie, każdy może wrzucać na osobnej stronie/stronach swoje bieżące osiągnięcia, które niekonicznie są wizytówką autora, ale niosą wartość dodaną dla obserwatorów z danej okolicy. Wtedy DO będzie, i do tego w redakcji zmierzamy, wisienką na torcie dorobku zdjęciowego każdego z Was, będziemy publikować tylko to, czym w szczególności chcecie się pochwalić na szerszym forum. Miejsce na linki do Waszych "dzienników zdjęciowych" znajdzie się bez problemu. Proszę, nie zniechęcajcie się w sytuacji, gdy Wasze zdjęcia nie są publikowane na DO. Co prawda decyduje o tym redakcja, ale patrzymy na nadsyłany przez Was materiał w 100% obiektywnie, bez faworyzowania nikogo (bo w jakim niby celu? ). Jeśli dane zdjęcie powiela n-ty raz jakąś obserwację lub odbiega jakością od obowiązującego standardu publikacji, nie wrzucamy go na główną z powodów nie wymagających tłumaczenia. Efekt tego jest taki, że na DO trafiają tylko szczególne zdjęcia, a autorzy mogą poczuć dodatkową satysfakcję, że ich dzieła nie są jednymi z wielu tylko tymi szczególnymi.
 7. Fantastyczne! A masz 1,5 kadru w prawo - będzie Łysa do kompletu? Podeślij mi proszę oryginały na mateusz@dalekieobserwacje.eu - wrzucimy na DO.
 8. No proszę, jedno z większych osiągnięć roku, a zrobiłeś to tak niesmiało Gratuluję. Jeśli nie masz nic przeciwko, wrzucimy na DO.
 9. To mi wygląda na statek płynący kursem kolizyjnym z Tobą Tylko że dostał efektu rozciągnięcia w pionie i, bardzo ładnie swoją drogą, wytworzył się obraz wtórny w płaszczyźnie prostopadłej.
 10. Ciekaw jestem, bo nie byłem, jak się chodzi po Fatrze. To takie' beskidzkie Tatry', czy 'tatrzańskie Beskidy'?
 11. Chyba jakieś nowe standardy panują już w DO, skoro taką widoczność nazywasz taką sobie Jeżeli dobrze kojarze, to taka obserwacja jeszcze nie pojawiła się w internecie
 12. W teren Panowie! NA nizinach, choć nic nie widać, to widać, że wyżej przejrzystość musi być idealna.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.