Jump to content

Oupen

Społeczność Astropolis
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Oupen

  • Rank

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Na ten moment jestem zdecydowany na Syntie 8" bądź GSO o którym wspominałeś, myślę że pod moje niebo jakie mam, wspomniane teleskopy będą się sprawdzać na sam początek b. dobrze teraz tylko szukać okazji, bo niestety ta o której wcześniej wspomniałem przepadła. Ostatecznie udało mi się znaleźć taką ofertę w mojej "okolicy" ale jestem w stanie odbyć podróż te kilkadziesiąt kilometrów. Człowiek sprzedaje w zestawie Syntie 8" z dodatkowymi elementami za 1800 zł, pytanie do bardziej doświadczonych, czy cena za taki zestaw nie jest byt duża? czy może jest bardziej promocyjna?
  2. Dzień dobry, Już jakiś czas interesuje się obserwacją naszego kochanego nieboskłonu. Postanowiłem zdecydować się na zakup sprzętu, jednak potrzebuję porady :( Miejsce obserwacji -> teren podmiejski, miejscowość leży pod Warszawą ok. 25 kilometrów od centrum oraz w sąsiedztwie miast Pruszków/Grodzisk Maz. dl Cel obserwacji -> jako początek przygody z obserwacją, na cel główne księżyc i planety US, jednak miło by było rzucić okiem na elementy z katalogu Messiera. Astrofotografia -> na ten etap mojej przygody nie wchodzi w grę, jedynie szybka fotka tego
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.