Jump to content

Leon

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  105
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Leon

 • Rank
  Regulus
 • Birthday 05/08/1971

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Okolice Głogowa
 • Zainteresowania
  Miłośnik przyrody , astronomii obserwacyjnej , krótkofalowiec .
 • Sprzęt astronomiczny
  Synta 8"
  PZO 64/400
  Lornetki Tento : 7x35 , 12x40 , 20x60

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak dawno nie zaglądałem na fora astro ... Ostatnio spotykam się z kolegami ... na pogrzebach innych kolegów Trudno to zaakceptować ale kończy się pewna epoka. Dzięki Piotrowi miałem okazję poznać wiele osób z forum w tym Janusza. Piotr pozostał w mojej pamięci ... teraz przyszła kolej na Janusza - póki żyję będę o was pamiętać! [*]
 2. Pozycja : 6.Filtr Baader OIII # 2458395 - Visual 10nm - 1,25" Sprzedane. Reszta nie aktualne - temat do zamknięcia.
 3. Witam Przepraszam , że dopiero odpowiadam - ale przez weekend miałem ograniczone dostę do sieci. Pozycja: 5. Filtr LUMICON UHC - SPRZEDANY ( w piątek ) Pozdrawiam Krzysiek
 4. Szerokość otworów w masce wynosi : 1,8 mm. Maskę B. zamawiałem dokładnie pod ten obiektyw. Pozdrawiam
 5. Obiektyw TAIR - 3S 4,5/300 + dodatki : - dwa dekielki na tył i przód - filtr CANON 72mm SKY 1-A - od kiedy mam ten obiektyw cały czas jest na nim ten filtr - sztywny pokrowiec w ładnym stanie - trzy oryginalne filtry - maska Bahtinov'a - zamontowana w oprawie po jednym z filtrów - oryginalna osłona przeciwsłoneczna Szczegóły na załączonych zdjęciach. Stan obiektywu : drobne ryski na obudowie , optyka bez widocznych rys , trochę pyłków , mechanika bez problemów. Cena : 300.00 zł **************************** Plus koszty przesyłki.
 6. 1.Kamerę : Philips model PCVC 675K to co na zdjęciu - sprawna, obudowa trochę przykurzona, wraz ze sterownikami na płycie cena 60.00zł 2.Kamerę : Philips model PCVC 840K to co na zdjęciu - sprawna, oryginalne opakowanie, sterowniki na płycie cena 100.00zł 3.Okular KE-32 mm 2" Soligor w oryginalnym opakowaniu : Ogniskowa: 32 mm Pole widzenia: 60° Odległość źrenicy wyjściowej: 29 mm Średnica oprawy: 2" Gwint filtrowy 3 soczewki w 2 grupach Ślady po mocowaniu w wyciągu , tylko jedna przykrywka - jak na foto Optyka bez rys - drobne pyłki cena 170.00zł 4.Barlow 2x - 2" Soligor - Powiększenie 2x ( można zmieniać poprzez usunięcie tulei pośredniej) Dwa dekle Gwint filtrowy Średnica oprawy: 2" Ślady po mocowaniu w wyciągu Optyka bez rys - drobne pyłki cena 170.00zł 5.Filtr Lumicon UHC 1,25" Optyka bez rys , kilka pyłków , oryginalne pudełko cena 400.00zł 6.Filtr Baader OIII # 2458395 - Visual 10nm - 1,25" Optyka bez rys , kilka pyłków , oryginalne pudełko cena 300.00zł ****************************************************************************** Plus koszty przesyłki - rodzaj wedle uznania.
 7. Jak w temacie ... może być porysowany , powycierany , z odpryskami itp . Musi jednak być cały i mieć oryginalną oprawę z gwintem . Propozycję proszę na PW lub e-mail.
 8. Dużo zdrowia i wszystkiego najlepszego !
 9. Ja już zrobiłem listę i mapki do nich .. a Oskarze mam nadzieję , że weźmiesz Sky Atlas ! Do zobaczenia jutro w Roztokach .
 10. To i ja się może dopiszę - bo ostatnio zaniedbałem się okropnie Powalcze lornetką 20x60 - Teha zaliczył nią wszystkie obiekty to i mnie się może uda . Oby tylko pogoda dopisała .
 11. Do <maciachu>... Tarczę celownika "...tarcza z plexi wycieta z pudelka na plyte cd, na to farba ( ciemny mat w spray'u).... " - przesłoń dodatkowo kawałkiem zwykłej kartki ( czysta , taka jak do ksero lub drukarek ) - powinno trochę pomóc w zniknięciu "ducha" . Z ekranem projekcyjnym nie ma co kombinować , ważne aby był sztywny i się nie wyginał - najlepsza chyba rzeczywiście będzie pokrywka od płyt CD . Taką radę dostałem od Freberta . W moim układzie się sprawdziło .
 12. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO , zdrówka , niech Ci się spełnią najśmielsze zamierzenia .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.