Jump to content

poldip

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  476
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

621 Excellent

About poldip

 • Rank
  Altair

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, jest możliwość? - tak. Czy będzie pasować? - nie mam pojęcia. Aczkolwiek myłbym sceptyczny, bo jak sądzę koło M ma większą odległość otworów od osi obrotu. Dla pewności należałoby porównać rysunki techniczne koła M i karuzelą od koła S.
 2. Na sprzedaż koło filtrowe QHYCFW3, rozmiar S (small) w wersji US (ultra slim - grubość 15.5mm). W środku karuzela 7x1.25/31mm , ale mam jeszcze pasującą do niego karuzelę 6x36mm która mi została po poprzednim kole. Koło ma dwa gniazda do połączenia do wyboru (1) zwykłe USB 2.0 typu B lub (2) dedykowane RJ45 4pin (standard RS232) do podłączenia z kamerami qhy. Przy podłączeniu przez kamerę, gniazdo usb nie jest potrzebne, komunikacja usb i zasilanie idzie z kamery. Koło jest w stanie "igła perfekt+", jak nowe, żadnych śladów używania, wszystko działa należycie (testowane z qhy163m w Maximie i SGP). W komplecie nienaruszone wszystko to co dała fabryka (nosek, śrubki, kabelek do kamery, kabel USB, pudełko, jakieś nalepki, etc), większość jeszcze zafoliowana. Cena koła z wybraną karuzelą 7x1.25 lub 6x36 to 1150zł plus koszty wysyłki wybraną metodą lub odbiór osobisty w Warszawie i okolicach.
 3. Astropudełko można spokojnie położyć na półeczce statywu. Samo się trzyma i nie trzeba nic kombinować z rzepami.
 4. Na sprzedaż ostatni z okularów dwucalowych jakie mam. Okular WO seria SWAN, ogniskowa 33mm, pole widzenia 72 stopnie. Konstrukcja 5-elementowa Erfla. Okular jest używany. Stan zewnętrzny oceniam na dobry. Nie jest to igła, ale też nie jest to złom, co widać na fotkach. Drobne rysy i ślady na korpusie. Guma cała i zdrowa, bez uszkodzeń. Optyka w porządku. Tutaj moim zdaniem stan bardzo dobry. W komplecie oryginalne pudełko i obie zaślepki. Bardzo fajny i przyjemny okular. Cena jaką chciałbym uzyskać to 329zł, plus koszty wysyłki lub odbiór osobisty w Warszawie.
 5. Żaden problem, wyciąg w ogłoszeniu jest przecież jak najbardziej aktualny. Co więcej, doczepiony do niego teleskop jest w gratisie Na zachętę nowa cena 550zł.
 6. Na sprzedaż komplet trzech sztuk podkładek antywibracyjnych Celestrona. Dawno temu skorzystałem kilka razy na balkonie. Od czasu kiedy wymieniłem stopki w statywie na regulowane, podkładki leżą nieużywane. Sądzę że komuś się jeszcze przydadzą. Stan wizualny.... średni, czyli taki sobie. Poobcierane toto tu i tam. Ale działa i robi robotę. Cena 99zł plus kw lub odbiór osobisty w Warszawie.
 7. Na sprzedaż koło filtrowe QHYCFW3, rozmiar S (small) w wersji US (ultra slim - grubość 15.5mm). W środku karuzela 7x1.25/31mm , ale mam jeszcze pasującą do niego karuzelę 6x36mm która mi została po poprzednim kole. Koło ma dwa gniazda do połączenia do wyboru (1) zwykłe USB 2.0 typu B lub (2) dedykowane RJ45 4pin (standard RS232) do podłączenia kamery qhy. Wybór sposobu komunikacji poprzez przełącznik w kole. Przy podłączeniu przez kamerę, gniazdo usb nie jest potrzebne, komunikacja usb i zasilanie idzie z kamery. Koło jest w stanie "igła perfekt+", jak nowe, żadnych śladów używania, wszystko działa należycie (testowane z qhy163m w Maximie i SGP). W komplecie nienaruszone wszystko to co dała fabryka (nosek, śrubki, kabelek do kamery, pudełko, jakieś nalepki, etc), większość jeszcze zafoliowana. Jedyne co to wymieniłem fabryczny kabel USB na inny, miększy i lepszej jakości. Cena koła z karuzelą 7x1.25 to 1340zł plus koszty wysyłki wybraną metodą lub odbiór osobisty w Warszawie i okolicach. Gdyby ktoś chciał to zamiast 7x1.25 mogę zamontować karuzelę 6x36mm. Czyli kupujący ma wybór między 7x1.25/31 lub 6x36mm.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.