Jump to content

Tuvoc

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutral

About Tuvoc

 • Rank
  Alnitak

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki wielkie. Niestety to 1.25, ale będę polować na 2 cale.
 2. Gdzie ten reduktor za 26 PLN? Będę wdzięczny za link
 3. Mam od kwietnia i działał elegancko. Wczoraj odmówił posłuszeństwa. Z drugiej strony, taka usterka nie dyskwalifikuje sprzętu do użycia. Póki nie wymienią to będę używać komputera. I tak potrzebuję połączenie przez usb do PHD2. A swoją drogą to chińska kamera t7c z szukaczem 9x50 od skywatchera śmiga aż miło Pisałem o tym w innym wątku. Pięknie ostrzy, szumy akceptowalne, PHD2 widzi jako zwo asi120 ;P
 4. Ok. Wtyczka USB do Power Tanka i jest zasilanie dla pilota. No ale sprzęt trzeba naprawić tak czy inaczej.
 5. Źle powiedziałem wcześniej - widzę na tylnej ściance płyty głównej V5. Czyli miałeś rację, wybacz. Sprawdziłem innym kablem ethernetowym i niestety to samo.
 6. OK, sprawdzę z innym kablem. No właśnie V4 ma USB i tylko to do PC-ta.
 7. Cześć, tak, jest gwarancja. Właśnie otrzymałem maila z teleskopy.pl gdzie dokładnie zasugerowano to samo co pisze wlatanowicz - kabel pozwala na komunikację pilota z płytą ale nie podaje napięcia. Napięcie dostaje tylko z USB od PC-ta i wtedy odpala. Dzięki za informacje. Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły co z tym fantem to z góry dzięki!
 8. Witam wszystkich, mam gorącą prośbę o pomoc w kwestii sprzętowej. Zakupiłem kilka miesięcy temu zestaw SynScan GOTO Upgrade Kit do EQ5. Wszystko działało pięknie do wczoraj, ale zauważyłem dziwną rzecz. Po uruchomieniu płyty głównej pilot nie włączał się i nie było możliwości sterowania napędem z pilota (czyli tylko płyta, pilot + zasilanie - testowane na power tanku i z gniazdka). Dopiero podpięcie pilota do komputera przez USB spowodowało, że pilot zaczął reagować i możliwe było sterowanie nim. To niby nie jest pełna niesprawność, ale jednak ogranicza mnie bo będzie konieczne targanie komputera. Będę bardzo wdzięczny za pomoc! Pozdrawiam, M. (czyli T, czyli M.)
 9. Czy korektor nadal aktualny do sprzedania?
 10. Cześć wszystkim, Takie coś ostatnio opracowałem. Może komuś się przyda pozdrawiam T. (Czyli M.)Katalog C i M.rar Katalog C i M.pdf
 11. Na Ebay i Aliexpress jest dostępny T7C czyli kolor. Też ostatnio szukałem ale mono nie było. Jeśli tylko do guidingu to kolor też da radę.
 12. Polecam sprawdzić: http://www.12dstring.me.uk/fovcalc.php
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.