Jump to content

Mik

♥ Konto Płatne
 • Content Count

  199
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

166 Good

About Mik

 • Rank
  Antares
 • Birthday 09/30/1971

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  wawa - bemowo

Recent Profile Visitors

1489 profile views
 1. Jest "polskie" obejście - noszę przy sobie mały kluczyk imbusowy i raz czy dwa po prostu zluzowałem śrubki na sprzęgiełku żeby ręcznie ostrzyć
 2. Hmm, miałem to samo parę lat temu - ta sama tubka, montaż ten sam ale bez enkoderów i inna kamerka - ale za cholerę nie pamiętam co to
 3. Dzięki za informację. Kiedyś kupiłem ale wróciłem do Photoshopa z powodu kilku pluginów ale widzę że moze warto pobawić się.
 4. Mik

  [S] QHY163C

  Sprzedana. Temat do zamknięcia.
 5. Mik

  [S] QHY163C

  Kamera w trakcie sprzedaży.
 6. Sprzedam kolorową kamerę QHY163C. Kupiłem ją tu na giełdzie jako uzupełnienie do wersji mono (do zbierania koloru) ale w sumie wykonałem nią może 3-4 fotki. Ponieważ zmieniam setup wersja kolorowa wędruje na sprzedaż. W oryginalnej walizeczce wszystko co firma dała kabelki, nosek, tubka osuszacza (nigdy nie użyta). Cena: 2700 PLN + przesyłka (tylko kurier - inPost lub na życzenie inny)
 7. Warunki były jakie były - wilgotno oraz chmury i smog powoli nadciągały nad osiedle ale coś tam udało się złapać. SCT 6", Televue 3x, ASI224. Tu z innego filmiku i trochę agresywniej ostrzone ale jakby więcej szczegółów się pojawia.
 8. Dawno Marsa nie robiłem wiec muszę sobie przypomnieć "jak to działa". Na razie takie cuś z wczorajszej nocy. SCT 6", televue 3x. ASI224. 1:50 (jeszcze letniego czasu) 1400 klatek stack w AutoStakkert. [EDIT] Myślałem, że więcej materiału mam ale w sumie zostało tylko 6 avików, które nadawały się do czegoś. Efekt może nie imponujący ale ten kleks to jednak okolice Doliny Marinerów a nie paprochy na matrycy
 9. Wszystko poza 6.Tripod Nikon mount, który wraca do szuflady sprzedane. Proszę o zamknięcie tematu.
 10. Pozycje 4, 10, 12 w trakcie sprzedaży. Pozostaje 6. Tripod Nikon obiektyw mount od dziś za cenę dobrej klasy piwa 20 PLN + koszt przesyłki.
 11. Rezerwacja do końca dnia na pozycję 11. statyw Manfrotto. SPRZEDANY
 12. Pozycja 10. Rigel Systems nFocus rezerwacja
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.