Jump to content

Malybadi

Społeczność Astropolis
 • Posts

  163
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie ustawione
 • Sprzęt astronomiczny
  Sky-Watcher (Synta) Dobson 14" GoTo

  Sky-watcher Maksutov 180mm

Recent Profile Visitors

464 profile views

Malybadi's Achievements

0

Reputation

 1. Witam. Mam dziś do sprzedania świetny okular Sky-Watcher SWA 17mm 1,25''- 2'' 70* pola. Szkiełko w świetnym stanie wizualnym i technicznym. Jedynie drobne otarcia na tulei od mocowania w wyciągu. Okular ten przeżył kilka teleskopów dając w każdym z nich świetne obrazy. Sprzedaję, ponieważ mam zamiar zakupić Naglera o nieco innej ogniskowej. W komplecie kartonowe pudełeczka oraz oczywiście dekielki. Cena: 325zł Oczywiście istnieje możliwość negocjacji. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu na PW.
 2. Witam. Mam dziś do sprzedania świetny okular: Sky-Watcher SWA 13mm 1,25''- 2'' 70* pola. Szkiełko w świetnym stanie wizualnym i technicznym. Jedynie drobne otarcia na tulei od mocowania w wyciągu. Okular ten przeżył kilka teleskopów dając w każdym z nich świetne obrazy. Sprzedaję, ponieważ mam zamiar zakupić Naglera o nieco innej ogniskowej. W komplecie kartonowe pudełeczka oraz oczywiście dekielki. Cena: 325zł Oczywiście istnieje możliwość negocjacji. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu na PW.
 3. Witam. Nadal aktualne. Polecam ten okular szczególnie do Synty 8-10.
 4. Witam. 200zł Jeśli okular nie sprzeda się w najbliższym czasie , to zostaje u mnie i czeka na lepsze czasy.
 5. Witam. Nadal aktualne. Cena: 215zł Myślę, że za taką kwotę okular zdecydowanie wart zakupu.
 6. Witam. Nadal aktualne. Nowa cena: 300zł
 7. Witam. 315zł z wysyłką po mojej stronie. Okular zdecydowanie wart zakupu. Zapraszam na PW.
 8. Witam. 215zł z wysyłką po mojej stronie.
 9. Witam. Mam dziś do sprzedania okular Meade QX WIDE ANGLE 26 mm. Myślę, że nie trzeba go przedstawiać. (Świetny okular w tej cenie) Stan okularu oceniam na dobry, ponieważ na tulei ,,montażowej'' znajdują się niewielkie wgniecenia, które zrobił poprzedni właściciel dokręcając za mocno śrubę w kątówce. Nie mają one żadnego wpływu na obraz. ( Dla zainteresowanych mogę podesłać zdjęcia w dużej rozdzielczości.) Optyka nieco przykurzona z niewielkimi śladami rzęs. Pędzelek i płyn Baader-a, ewentualnie alkohol izopropylowy bez problemu załatwią sprawę. W komplecie oczywiście oba dekle. Cena: 225zł z wysyłką po mojej stronie. Przepraszam za słabą jakość zdjęć, ale nie mam w tej chwili możliwości zrobienia lepszych.
 10. Witam. Mam dziś do sprzedania okular Sky-Watcher SWA/UWA 8mm 70*. Jego stan oceniam na dobry+. Drobne otarcia na tuleji od mocowania w wyciągu widoczne tylko pod ostre światło. Szkła są w bardzo dobrym stanie, bez rys czy pęknięć. Okular w pełni sprawny i gotowy do obserwacji. Zdecydowanie polecam to szkiełko do każdego sprzętu, od Maków przez ED-ki kończąc na bardzo jasnych Newtonach F4,6. Cena jaka mnie interesuje to 330zł. Oczywiście do negocjacji. Możliwa wymiana na okular Vixen NLV 6mm lub 9mm lub 10mm lub zupełnie inny o ogniskowej między 6mm, a 10-12mm. Zapraszam do kontaktu na PW. Pozdrawiam
 11. Tego pierwszego już chyba nie produkują, a poza tym nie ma łożyskowania i szukacza optycznego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.